Praca BARMAN Nowy Targ kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów, przygotowanie napoji, obsługa kasy systemu Pos Gastro.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Targ

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

MŁODSZY OPIEKUN - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kobylnica (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI TURECKIEJ - od 1 850 PLN

przygotowanie potraw kuchni tureckiej, język turecki jest wymagany w celu prawidłowej komunikacji z właścicielem firmy, który jest obywatelem Turcji
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Strzelce Opolskie (opolskie)

TOKARZ W METALU - 997,4 PLN

tokarz w metalu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Majdan Brzezicki (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Sanok (podkarpackie)

PŁYTKARZ - od 1 850 PLN

montaż płytek wszelkiego rodzaju
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie potraw kuchni wietnamskiej, zamówienia atrybutów do kuchni wietnamskiej i chińskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa techniczna, naprawa samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli i innych pojazdów silnikowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Biała (zachodniopomorskie)

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

Murarz-tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nowa Sarzyna (podkarpackie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość obsługi maszyn do produkcji karmy. Obsługa linii produkcyjnej, naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, załadunek i rozładunek towarów.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz art. przemyslowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dobiegniew (lubuskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obróbka drewna i materiałów drzewnych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Głodówko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK DS. KADROWO-KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Ewidencja czasu pracy, wystawianie zaświadczeń, układanie i numerowanie dowodów księgowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tleń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK PIEKARNI - od 1 900 PLN

prowadzenie i nadzorowanie wszystkich elementów produkcji: organizacja stanowiska pracy, instruktaż pracowników, nadzór nad prawidłowością przebiegu technologicznego poszczególnych etapów produkcji pieczywa, dbanie o eksploatację urządzeń technicznych, prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej produkcji pieczywa, ich wartości kalorycznej, surowców, materiałów pomocniczych i nakładu pracy, prowadzenie dokumentacji receptur piekarskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Lubań (dolnośląskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

pomoc przy ścince drewna, pomoc przy zrywce drewna, składanie gałęzi
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Janiszów (dolnośląskie)

ROBOTNICY BUDOWLANI ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

klejenie tapet,malowanie,regipsy,układanie waty,wykończeniówka
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Topole (pomorskie)

KONFEKCJONOWANIE I EKSPEDYCJA PIECZYWA I CIASTA - od 1 800 PLN

konfekcjonowanie i ekspedycja pieczywa i ciasta
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

OPIEKUN EKSPOZYCJI - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Włodawa (lubelskie)

MŁODSZY KUCHARZ - do 2 350 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie zawodowe lub średnie; wymagane doświadczenie; mile widziana książeczka sanepidu; sumienność; punktualność; Zakres obowiązków: sporządzanie różnego rodzaju potraw , ciast, deserów; obliczanie wartości energetycznej potraw; dobieranie surowców; porządkowanie pomieszczeń kuchennych; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Knurów (śląskie)

KASJER WALUTOWY - do 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW W KANTORZE, UTRZYMYWANIE MIEJSCA PRACY W CZYSTOŚCI, NEGOCJACJE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ LICZENIA PIENIĘDZY, KURS KASJERA WALUTOWEGO, NIEKARALNOŚĆ, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO; PRZED SPOTKANIEM PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;MIEJSCE PRACY: UIL. KU SŁOŃCU, LUBIESZYN;
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - od 925 PLN

SZYCIE ODZIEŻY SPORTOWEJ Z DZIANINY. OBSŁUGA MASZYN: OVERLOCK, STĘBNÓWKA, RENDERKA, DWUIGŁÓWKA.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

URZĘDNIK SĄDOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla osoby bezrobotnej powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Malbork (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz magazynowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Regulice (małopolskie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 2 000 PLN

obsługa klienta na dziale mięsnym
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Gorlice (małopolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

- przygotowanie powierzchni pod tynkowanie ręczne i przy obsłudze maszyn tynkujących PFT G54E;- nakładanie tynku ręcznie i maszynowo z użyciem maszyny PFT G54E;- zacieranie, wygładzanie- wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych;- wykonywanie napraw tynków wewnętrznych i zewnętrznych;- praca w delegacji na terenie całej Polski.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Szczodrowo (pomorskie)

MURARZ - od 5 PLN

murowanie ścian i konstrukcji; praca na terenie Polski i UE
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Opole (opolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Przewijanie i konfekcjonowanie folii (obsługa przewijarki do folii).
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Przysieki (podkarpackie)

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNY TERENOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA X1 - do 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)