Praca BARMAN Nieborów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nieborów, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nieborów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI - 997,4 PLN

specyfikacja jakościowa surowców-dokumentacja jakościowa
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kutno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Świętochłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art. RTV i AGD, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głogów (dolnośląskie)

ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY - od 4 210 PLN

kierowanie robotami budowlanymi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 2 488,42 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Pabianice (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Wydawanie i przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Suwałki (podlaskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Drwalew (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 950 PLN

Znajomość sprzętu samojezdnego z napędem mechanicznym do samodzielnej obsługi w codziennych obowiązkach przez pracownika wykorzystywanej w czyszcZeniu płyt tarasowych, chodnikowycH, marmuru, kamienia naturalnego z plam w celu utrzymania porządku technicznego budynków oraz terenu przylegającego. Przycinanie zieleni, dosadzanie krzewów, drzew oraz dbałość o roślinność, mycie klatek schodowych profesjonalnymi produktami specjalnego stosowania, mycie okien, dokonywanie oprysków sezonowych, odśnieżanie ciągów komunikacyjnych na osiedlach mieszkaniowych, zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych przez solenie, przygotowywanie terenów zielonych do obsadzania roślinności, drobne samodzielne naprawy wszelkich awarii i usterek w budynku: wymiana opraw oświetleniowych, przywracanie sprawności oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz budynków, naprawy ubytków w strukturach ścian, tynkach. Obsługa urządzeń elektromechanicznych jak odkurzacze ogrodowe, wiertarki, kosy ręczne spalinowe, przycinanie zieleni, opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu. Wykształcenie zawodowe ogrodnicze. Doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące. Umiejętność dobrej znajomości obsługi maszyn czyszczących profesjonalnego użytku wraz z osprzętem; kosiarek, solarek, zamiatarek, pługu do śniegu, szczotek zbierających oraz do śniegu, przycinarek do cięcia żywopłotów i żywotników. Znajomość oprysków do ochrony roślin i zasady ich stosowania. Znajomość profesjonalnych środków czystości do kamienia naturalnego oraz konglomeratów stosowanych w budownictwie mieszkaniowym. Wiedza na temat pielęgnacji roślin i krzewów w tym stosowanych oprysków i zasad BHP. Mile widziana najomość maszyny SCRUBTEC 651/653/661.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ząbki (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Praca na produkcji z wykorzystaniem elektronarzędzi
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Niepołomice (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY - od 61 000 PLN

Monitorowanie rynku i trendów rynku OEM, górnictwa, HutniczyTworzenie planów strategicznych i ich realizowanie, monitorowanie realizacjiPozyskiwanie klientów, negocjowanie warunków handlowych, realizacja kontraktówUtrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientamiCzęste podróże służbowe związane z pozyskaniem zleceń i realizacją kontraktówDetale w załączniku do oferty pracy - opis stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

FIZJOTERAPEUTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Zabrze (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zbrojenie, murowanie, oceplanie budynków.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kępa Świeszyńska (zachodniopomorskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łapanów (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie dostaw, ogólny ład i porządek, rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Mysłowice (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 950 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym, załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Leszno (wielkopolskie)

TOKARZ / FREZER - 3 800 - 4 500 PLN

Obsługa tokarki i frezerki manualnej w zaawansowanym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdynia (pomorskie)

Sprzedawca w sklepie spożywczo - przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Kadyny (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - REFERENT DS REKRUTACJI - 997,4 PLN

pon- pt 9-17
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Niemodlin (opolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Sprzedawca-magazynier
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Mrozy (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

roboty porządkowe i remontowe na terenia miasta
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)