Praca BARMAN Lubartów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubartów, powiat: żagański, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie deserów, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubartów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Mełgiewska 11c, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Mełgiewska

Numer budynku pracodawcy: 11c

Profil działalności pracodawcy: Działalność fotograficzna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

KRAWIEC ODZIEŻY CIĘZKIEJ - do 1 850 PLN

Szycie pod zlecenia indywidualne odzieży ciężkiej (garnitury, marynarki, smokingi).
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Konin (wielkopolskie)

LISTONOSZ - do 1 850 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Skierniewice (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 000 PLN

Przyrządzanie humus, mietabal, kebab.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Pułtusk (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie potraw, Dbałość o stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

2009U - POSADZKARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Zalesice (mazowieckie)

KASJER/KA-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Warszawa (mazowieckie)

768S PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 13,56 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 950 PLN

obsługa, prace porządkowe, przygotowywanie kanapek, smażenie itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

prace fizyczne przy pozyskiwaniu drewna
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Lubin (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Mława (mazowieckie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 000 PLN

kopanie rowow pod kable, wiercenie, kucie bruzd na przewody, gipsowanie, malowanie ścian po kładzeniu instalacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Piła (wielkopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Miłki (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR/PALACZ C. O. - do 1 850 PLN

OBSŁUGA I KONSERWACJA KOTŁÓW WODNYCH, UTRZYMYWANIE ODPOWIEDNIEJ TEMPERATURY POMIESZCZEŃ I WODY W PRZEDSZKOLU, UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI I PORZĄDKU POMIESZCZENIA KOTŁOWNI I ZAPLECZA GOSPODARCZEGO, PRZESTRZEGANIE REGULAMINU PRACY, NALEŻYTE WYKONYWANIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH ORAZ WYKONYWANIE INNYCH PRAC WYNIKAJĄCYCH Z POTRZEB PLACÓWKI ZLECONYCH PRZEZ DYREKTORA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, SUMIENNOŚĆ WYKONYWANYCH ZADAŃ, UPRAWNIENIA PALACZA C. O., MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE;
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

POMOC W KUCHNI PRZY SPORZĄDZENIU POSIŁKÓW.PRACE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI W KUCHNI I W OBIEKCIE HOTELOWYM I W JEGO OTOCZENIU.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Srebrna Góra (dolnośląskie)

MECHANIK SPRZĘTU BUDOWLANEGO - od 1 750 PLN

naprawa sprzętu budowlanego ; koparek, samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Gubin (lubuskie)

ARTYSTA KANAPKOWY - od 11 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 925 PLN

sprzedaż art.spożywczych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Goszcza (małopolskie)

SPECJALISTA DS REALIZACJI ZADAŃ PRZEWOZOWYCH - od 2 000 PLN

Realizacja zadań przewozowych. Wydawanie kart drogowych kierowcom. Przyjmowanie do realizacji zadań przewozowych, prowadzenie rejestrów, obsługa kas fizkalnych. Tworzenie harmonogramów pracy kierowców. Koordynacja zadań kierowcom.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Gostynin (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów wietnamskich, kontakt z kontrahentami i klientami z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestru korespondencji i faktur, prowadzenie korespondencji e-mailowej, rozpatrywanie reklamacji, obsługa programu sprzedażowego ,,SUBIEKT''
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Demlin (pomorskie)

STAŻ - WYCHOWAWCA ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Staż od pon. do pt. w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Komprachcice (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

Wg złożonego wniosku
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Czerteż (podkarpackie)

MURARZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DS CEN/PRICING LEADER - NADARZYN - od 10 000 PLN

analiza cen i marż, tworzenie i prowadzenie sprawozdań na temat cen i marż, rozwój i utrzymanie narzędzi analitycznych w zakresie polityki cenowej i marżowej, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Nadarzyn (mazowieckie)

TYNKARZ - MICHAŁOWICE - od 13 PLN

Tynkowanie wewnętrzne i zewnętrzne instalacji hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Reguły (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Roboty: glazurnicze, posadzkarskie, malarsko- tapicerskiedocieplanie budynków.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lubaczów (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Warta Bolesławiecka (dolnośląskie)

KURIER - od 1 850 PLN

Dostarczanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Baby (mazowieckie)