Praca BARMAN/KELNER Zamość Pizza Bar Bernarda Szynkarczuk

Stanowisko: BARMAN/KELNER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż dań, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, pomoc przy układaniu naczyń.

Data publikacji: 2016-10-07

Lokalizacja: Zamość (lubelskie)

Pracodawca: Pizza Bar Bernarda Szynkarczuk

Bazyliańska 19, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż dań, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, pomoc przy układaniu naczyń.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN/KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: pozostali barmani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomia

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętności kulinarne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia. Mile widziane doświadczenie. Osoba operatywna o dobrej organizacji pracy.

Nazwa pracodawcy: Pizza Bar Bernarda Szynkarczuk

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Plac Wolności 1, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali barmani