Praca BARMAN-KELNER Skarżysko-Kamienna Restauracja Zaścianek Usługi gastronomiczne Grzegorz Ciura

Konarskiego 68, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
-prowadzenie baru i restauracji-obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Konieczne doświadczenie w pracy w restauracji !!! Samodzielna praca w zawodzie.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
Restauracja Zaścianek Usługi gastronomiczne Grzegorz Ciura

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : od 11

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Adres strony pracodawcy: http://www.restauracja-zascianek.pl/

Ulica pracodawcy: Konarskiego

Numer budynku pracodawcy: 68

Profil działalności pracodawcy:
Zaścianek to restauracja, która łączy w sobie smaki pizzy oraz kuchni polskiej i włoskiej. Wyróżnia nas doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój wnętrza i oryginalny opalany drewnem piec. Sekret kuchni włoskiej polega na prostocie i dobraniu szlachetnych składników. Posiadamy trzy sale, w których staramy się aby nasz Gość poczuł się jak w domu.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: barman