Praca BARMAN/BARMANKA Brodnica P.H.U. "COBA" Marcin Giżyński; F.H.U. Marcin Giżyński

Stanowisko: BARMAN/BARMANKA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień, wydawanie napojów, obsługa klienta

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: P.H.U. "COBA" Marcin Giżyński; F.H.U. Marcin Giżyński

Duży Rynek 16, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie zamówień, wydawanie napojów, obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN/BARMANKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca nie wymaga wykształcenia wobec kandydata.// mile widziane doświadczenie jako barman

Nazwa pracodawcy:
P.H.U. "COBA" Marcin Giżyński; F.H.U. Marcin Giżyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Skierowanie z PUP, CV i list motywacyny - kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 10:00-12:00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Ulica pracodawcy: Duży Rynek

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy:
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: barman