Praca BARISTA/KELNER Świeradów-Zdrój PHU "AG-MA" Świeradów-Zdrój

Zdrojowa 3, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klienta, zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARISTA/KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Barista

Nazwa pracodawcy: PHU "AG-MA" Świeradów-Zdrój

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Polna 1/A, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Ulica pracodawcy: Polna

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016