Praca AUDYTOR INWENTARYZACJI Żnin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego za pomocą skanera (nie wymagane jest doświadczenie, pracownicy są szkoleni).

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 11 - 13 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie stawka godzinowa 11-13zł brutto Inwentaryzacja trwa od ok 4-12h

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: AUDYTOR INWENTARYZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żnin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 11 - 13 PLN

Data zakończenia pracy: 20.02.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: szybkie liczenie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Żnin

Browarowa 14, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Browarowa

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: agencja pracy tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 3000/3

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Żnin

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator