Praca ASYSTENTKA MEDYCZNA Słubice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: asystentka medyczna

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA MEDYCZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słubice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słubicki

Zawód: sekretarka medyczna

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 03.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek o zorganizowanie stazu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: słubicki

Gmina pracodawcy: Słubice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słubice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sekretarka medyczna

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 860 PLN

sprzedaż odzieży w salonie firmowym Gatta, rozliczanie zmian, dbałość o czystośc i porządek
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Stargard (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gozdowo (mazowieckie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNO-HANDLOWYCH - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie i nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łaszczów (lubelskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

Obróbka drewna na mszynach skrawających
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wola Wadowska (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki skrawaniem, wykonywanie prostych prac ślusarskich, cięcie, szlifowanie, nierzenie, czyszczenie
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Suwałki (podlaskie)

DORADCA ROLNICZY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Minikowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe i inne prace konserwacyjne przy obiektach spółdzielni
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Opatów (śląskie)

KSIĘGOWY - STAŻYSTA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łomża (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Rozwożenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Dobrosławów (lubelskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

Metkowanie leków, pomoc w pracach gospodarczych apteki, obsługa klientów pod nadzorem magistra farmacji, wykonywanie leków recepturowych pod nadzorem magistra farmacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjno biurowe, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Józefów (mazowieckie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

robotnik magazynowy w przetwórstwie mięsnym
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

przygotowywanie zleceń, obliczanie diet kierowców, prowadzenie teczek osobowych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Skoczów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Szadek (łódzkie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 925 PLN

Prace pomocnicze na magazynie. Załadunek, rozładunek towarów, pakowanie i przenoszenie elementów mebli.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Mroczeń (wielkopolskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY - od 1 850 PLN

pracownik pomocniczy
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Bielawa (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 800 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Wołomin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedazi, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

POZOSTALI OPERATORZY URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ METALI I NAKŁADANIA POWŁOK - od 1 850 PLN

Przygotowanie detali do nakładania powłok w malarni proszkowej
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Czernice (wielkopolskie)

KONTROLOWANIE JAKOŚCI PRODUKTÓW GOTOWYCH - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości; umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolnymi oraz pracy w zespole; terminowe i właściwe przeprowadzanie kontroli surowców i produktów gotowych oraz przygotowywanie odpowiednich dokumentów kontroli i wzorów; ocena i analiza otrzymanych egzemplarzy testowych; wykonywanie prac zgodnie z zakładanymi normami i standardami; umowa zlecenie; miejsce pracy: wg. zleceń - Tychy, Skawina (k. Krakowa)
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 2 300 PLN

obsługa piaskarki oraz operowanie lancą strumieniową w celuczyszczenia konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Częstochowa (śląskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

obsługa zamówień, praca z dokumentami, składanie zamówień,
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszcaanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej. Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów. Pracownik będzie koordynatorem pod którego będą podlegać pracownicy z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed