Praca ASYSTENTKA KIEROWNIKA/PRACOWNIK SOCJALNY Jarosławiec kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENTKA KIEROWNIKA/PRACOWNIK SOCJALNY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: ASYSTENTKA KIEROWNIKA/Pracownik socjalny

Data publikacji: 2015-12-21

Lokalizacja: Jarosławiec (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jarosławiec, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA KIEROWNIKA/PRACOWNIK SOCJALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosławiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: średzki

Zawód: pracownik socjalny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Kosynierów 46, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: średzki

Gmina pracodawcy: Środa Wielkopolska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Środa Wielkopolska

Ulica pracodawcy: Kosynierów

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik socjalny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, współpraca z kierownictwem sklepu, import towarów m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 10 PLN

prace przygotowawcze i pomocnicze przy taśmie produkcyjnej, segregowanie i pakowanie produktów spożywczych, obróbka produktów spożywczych, mięs i ryb
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Poznań (wielkopolskie)

WAGOWY - 997,4 PLN

ważenie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łominy (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - ROBOTY PUBLICZNE 1/2 ETATU (WYMIARKI) - od 1 000 PLN

sprzatanie pomieszczeń szkolnych i korytarzy
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Witoszyn (lubuskie)

SZLIFIERZ METALI - od 2 100 PLN

Przygotowywanie materiału, szlifowanie detali, ustawianie parametrów i wybór programów szlifowania, kontrola jakości narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pomoc w gromadzeniu, przetwarzaniu i przekazywanie informacji dotyczących szkoły, pomoc w redagowaniu i prowadzenie korespondencji w sprawach szkolnych, pomoc w obsłudze programów komputerowych i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Chorzelów (podkarpackie)

OPIEKUN KLIENTA - od 950 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Siedlce (mazowieckie)

RECEPCJONISTA SERWISU - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Radom (mazowieckie)

KASJERKA - do 1 000 PLN

Realizacja płatności, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbałość o higienę i eststykę na stanoiwsku pracy, wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę. Miejsce pracy: CH Bielany Wrocław. Umowa zlecenie - nie mniej niż 82 godziny miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

OGRODNIK - do 2 000 PLN

Zakładanie i pielęgnacja terenów zieleni (koszenie, grabienie, cięcie roślin), sadzenie roślin, modelowanie terenu, budowa oczka wodnego, zakładanie trawników i obrzeży, sprzątanie terenów, odśnieżanie zimą.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Legnica (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 13 PLN

Wykonywanie, konserwowanie, naprawianie i rozbieranie konstrukcji drewnianych, naprawy ciesielskie i stolarskie. Proponowane wynagrodzenie brutto 13 zł/godz.
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane, murowanie , szalowanie, zbrojenie, tynkowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowa Dąbia (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami ekspozycji towarów, obsługa klienta, wykłądanie towaru, sprawdzanie terminów przydatności.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Dachnów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. ZAGRANICZNYCH - od 1 200 PLN

wykształcenie średnie; umiejętności: znajomość rynku wschodniego, negocjacji, praca z ludźmi, planowanie czasu pracy; uprawnienia: prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku; znajomość języka ukraińskiego w stopniu biegłym. Ogólny zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów na terenie Ukrainy, oferowanie usług inteligentnego budynku, prowadzenie wizji lokalnej z możliwością zaimplementowania usługi.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 13,7 PLN

praca fizyczna, sprzątanie magazynu oraz terenu zewnętrznego( dróg, chodników, opróżnianie koszy na śmieci)
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Łoziska (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie minimalne
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

gospodarka magazynowa części samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Władysławowo (pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

nie ywmagane
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Rzeczniów (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC ST(POWER) - 997,4 PLN

znajomość potrzeb zakładu wyszukiwania dostawców, analiza cen i warunków dostaw, opracowanie planu zakupów, magazynowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

obróbka kamienia, prace betoniarskie
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Kłyż (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 100 PLN

Prace związane ze wnoszeniem budynków (murowanie, zbrojenie, betonowanie, szalowanie stropów, układanie kostki brukowej)
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 13 PLN

przygotowywanie zapraw tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym.- obsługa maszyn i urządzeń tynkarskich;- przygotowywanie podłoża pod wykonanie tynku.- nakładanie warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-wapiennych, szlachetnych i innych);- nakładanie tynków suchych na ściany i stropy budynków oraz obiektów budowlanych.
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Wyszków (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- przyjmowanie interesantów- obsługa telefonu i faksu- segregowanie korespondencji- obsługa komputera- odbiór poczty elektronicznej- obsługa kserokopiarki
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Wręczyca Wielka (śląskie)

MALOWANIE, TYNKOWANIE, KONSERWACJA, KONFEKCJONOWANIE MATERIAŁÓW SYPKICH - od 1 000 PLN

Konserwacja, mycie, malowanie, naprawa, prace budowlane, konserwatorskie.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Chomiąża (dolnośląskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

Montaż mebli
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Mchowo (wielkopolskie)