Praca ASYSTENT SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ Świdwin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: obsługa i pozyskiwanie klientów eksportowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 768 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdwin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdwiński

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 768 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Kołobrzeska 3, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: świdwiński

Gmina pracodawcy: Świdwin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdwin

Ulica pracodawcy: Kołobrzeska

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: produkcja odzieży

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI LPG - do 1 900 PLN

Obsługa stacji LPG, obsługa kasy fiskalnej, komputera oraz czytnika do kart płatniczych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace montażowe, kontrola jakości, obsługa wtryskarek, przygotowywanie części do lakierowania
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

rozwożenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Świdnik (lubelskie)

- Staż dla osób zarejestr. w tut. Urzędzie posiad. II profil pomocy. - Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów - bielizna.- Sprawdzanie towaru pod wzgl. ilościowym i jakościowym.- Przygotowywanie produktow do sprzedazy i ich eksponowanie.- Pomoc nabywcy przy wyborze produktu.-Inkasowanie należnosci za sprzedane produkty.- Sporzadzanie faktur za towary.- Załatwianie reklamacji zakupionych towarów.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kolbuszowa (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Ogolny zakres obowiązków na stanowisku pracy, obsługa biura, interesanta
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Legnica (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN ROZLEWNICZYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wojcieszów (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca z programem BISTRO, sprzedaż produktów, inkasowanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Piła (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowedoświadczenie w zawodzieprofil IIart. 49
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Cieszyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie, zrywka drewna oraz inne prace leśne
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Stega Mała (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

przyjmowanie towaru, dbanie o wizerunek sklepu opraz firmy, sprzedaż produktów, prezentacja produktów
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Poddębice (łódzkie)

POMOC NAUCZYCIELA (S) - 997,4 PLN

Pomoc w opiece nad dziećmi, pomoc w organizacji zajęć dla dzieci, pomoc nauczyciela w trakcie wycieczek i spacerów, wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć, pomoc dzieciom w czynnościach manualnych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Bistuszowa (małopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac brukarskich w tym obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń związanych bezpośrednio z wykonywaną pracą.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Nowe Świerczyny (kujawsko-pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Obsługa pacjentów, prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Miechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży przemysłowej
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Nowa Wola (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

CZYNNOŚCI POMOCNICZE ZWIĄZANE Z HODOWLĄ ZWIERZĄT FUTERKOWYCH /NOREK/
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Stromiec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów ogrodniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wilków Pierwszy (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 800 PLN

Rozładunek, załadunek towarów, przwożenie towaru do magazynu wózkiem, układanie towaru w magazynie na poszczególnych regałach według ustalonych kategorii.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bochnia (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi przewożonymi autobusami w drodze do szkoły i powrotu do domu, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w czasie wsiadania, wysiadania i w czasie jazdy.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Lubycza Królewska (lubelskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 300 PLN

Prace pomocnicze przy flizowaniu i tynkowaniu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

pomoc przy układaniu towaru w magazynie, przy wydawaniu towaru klientom
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Piła (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe w pomieszczeniach piekarni, utrzymanie w czystości pomieszczeń pomocniczych, krojenie pieczywa, pakowanie pieczywa, prace pomocnicze w magazynie surowców
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kłobuck (śląskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej i płatności bezgotówkowych, sprzedaż paliw, obsługa klienta, dbanie o porządek w miejscu pracy, pomoc przy tankowaniu paliwa
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)