Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Ślesin AX-BUD Inwestycje

Miejsce pracy:
62-561 Ślesin 17, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Projektowanie, kosztorysowanie, ofertowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ślesin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koniński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ślesin

Zawód: pozostali inżynierowie budownictwa

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850

warunkiPracyIPlacy_odplatny: 1

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Kierunek Budownictwo, projektant

Nazwa pracodawcy: AX-BUD Inwestycje

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: MPiPS - PGP

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta stażu lub praktyki.

Typ podmiotu pracodawcy: PGP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: koniński

Gmina pracodawcy: Ślesin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ślesin

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Pracodawca

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie budownictwa

Typ oferowanej pracy: (praktyka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne: Znajomość CAD, Norma MS Office

pozostaleDane_potwierdzenieWiedzy: świadectwo pracy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.01.2016

Typ oferowanej pracy: Praktyka

Podobne oferty pracy

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - do 1 850 PLN

Sortowanie odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kleczew (wielkopolskie)

PŁYTKARZ - do 2 850 PLN

Wykonywanie czynności montera płyt G/K. Układanie glazury.
AX-BUD Inwestycje - 2016-04-27 - Ślesin (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 000 PLN

Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej, wykonywanie prac technicznych i projektowych, kosztorysowanie, doradztwo techniczne dla klientów, przygotowywanie ofert.
CLIMA HIT Kawiecki Migdalski Spółka Jawna - 2016-07-20 - Płock (mazowieckie)

STOLARZ - MONTER - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ludwików (wielkopolskie)

SZWACZKA - do 2 640 PLN

Szycie poduszek
FIRMA "SZMIDT I SYN" KAROL SZMIDT - 2016-11-14 - Biskupie (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 900 PLN

Ustalanie i projektowanie przebiegu trasy linii elektroenergetycznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zamość (lubelskie)

Sporządzanie projektów sieci i instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Kraków (małopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 3 000 PLN

Zadania:- pozyskiwanie decyzji formalno-prawnych - uzgadnianie lokalizacji inwestycji elektroenergetycznychWymagania:- wykształcenie wyższe - komunikatywność- zaangażowanie Zgłoszenia na e-mail: biuro (at) o3energis.pl
o3Energis Daniel Majchrowski - 2016-09-08 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - do 2 500 PLN

Praca przy szyciu tapicerki meblowej - mebli tapicerowanych.
BUDANT SP. Z O.O. - 2016-08-04 - Myślibórz (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Golina (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

Projektowanie obiektów budowlanych, wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, obliczeń konstrukcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych
E-MONT SP. Z O.O. - 2016-01-29 - Żdżary (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

Asystent projektanta
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

Asysta w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji: telekomunikacyjnych, teletechnicznych, elektrycznych.
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SIECI ELEKTRYCZNYCH Sp. zo.o. - 2016-03-16 - Łomża (podlaskie)

Opracowanie dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem projektanta; dokonywanie wizji lokalnych w terenie; udział w spotkaniach koordynacyjnych; wykonywanie czynności pomocniczych związanych ze składaniem projektu do inwestora; wykonywanie uzgodnień lokalizacyjnych
BIURO TECHNICZNE 'INSTEL-PROJEKT' SPÓŁKA JAWNA J. BIELIŃSKI I J. WIRSZYC - 2016-05-30 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców i maszyn do produkcji, wykwaszanie kwasów, rozważanie ciast na sztuki, formowanie, dekorowanie wypieki w komorach piecowych, porządkowanie stanowiska pracy, czyszczenie maszyn, wykonywanie innych poleceń przełozonego
"EMKO" SP.Z O.O. - 2016-03-24 - Kramsk (wielkopolskie)

sporządzanie dokumentacji technicznej konstrukcyjnej w zakresie: rysunki wykonawcze konstrukcyjne, opisy techniczne, zestawienia materiałów, pomoc w pracach biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW DOPOSAŻENIA LUB WYPOSAŻENIA STANOWISKA PRACYREZERWA MINISTRA (049)08/RM/49/C/2015
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów salonu w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, henny, regulacji brwi oraz depilacji woskiem.
FABRYKA PIĘKNA-FRYZJERSTWO, KOSMETYKA, SOLARIUM KARINA NIZIOŁEK - 2016-06-22 - Sompolno (wielkopolskie)

MECHANIK WÓZKÓW WIDŁOWYCH-MOBILNY SERWISANT - do 2 350 PLN

RZETELNE WYKONYWANIE NAPRAW, ZGŁASZANIE PRZEŁOŻONEMU DODATKOWYCH WYKRYTYCH USTEREK, DBANIE O POWIERZONE NARZĘDZIA, CZYSTOŚĆ W MIEJSCU PRACY
"POLSAD" JACEK KORCZAK - 2016-09-30 - Stare Miasto (wielkopolskie)

MALARZ - do 2 500 PLN

malowanie
PPH "POKON" PAWEŁ OHNSORGE - 2016-06-01 - Licheń Stary (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI PASZ I KONCENTRATÓW. - do 1 850 PLN

PRACE PRZY PRODUKCJI PASZ:WORKOWANIE PASZY, ZAŁADUNEK PASZY.
"KABORO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KONINIE - 2016-02-18 - Myślibórz (wielkopolskie)

Wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych
PRACOWNIA PROJEKTOWA "WAPRO" PIOTR WANTOCH REKOWSKI - 2016-02-29 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 2 600 PLN

przygotowywanie dokumentacji technicznej
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Sędzisław (dolnośląskie)

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:wykonywanie rysunków technicznych i obliczeństatyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcji obiektów budowlanych i inżynieryjnych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. C + E - do 4 500 PLN

Kierowanie ciagnikiem siodłowym z naczepą w transporcie krajowym lub międzynarodowym.
PHU MP-TRANS Piotr Załęski - 2016-04-08 - Stare Miasto (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

BIEŻĄCA KONSERWACJA, NAPRAWA, SERWIS NMASZYN ROLNICZYCH (KOMBAJNY, TRAKTORY, PRZYCZEPY ITP.). DIAGNOZOWANIE USTEREK, USUWANIE AWARII POWSTAŁYCH PODCZAS EKSPLOATACJI.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Grodziec (wielkopolskie)

SPAWACZ - do 2 000 PLN

Spawanie i produkcja ogrodzeń
Stalmex - 2016-05-31 - Kazimierz Biskupi (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI KLIENTA, OBSŁUGI KASY FISKALNEJ, ZAMAWIANIA TOWARU. SPRZEDAŻ PASZ
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Sompolno (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed