Praca ASYSTENT PREZESA Nysa Fox Group sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Podolska 14 A, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Nawiązywanie współpracy z klientami, pomoc przy prowadzeniu sekretariatu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: plus premie

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PREZESA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nysa

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie:wyższe, staż pracy min. 1 rok, obsługa komputera, komunikatywna znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów międzynarodowych.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Fox Group sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt telefoniczny z pracodawcom

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marian Kantyka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora