Praca ASYSTENT PRAWNY Łowicz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: oferta stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łowicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - od 1 850 PLN

Rozbiór mięsa, ubój zwierząt, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Warłów (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

ZNAJOMOŚĆ ZAGRANICZNYCH MAREK W TYM WIETNAMSKICH, WYJAZDY SŁUŻBOWE, SPOTKANIA Z KLIENTAMI, POZYSKIWANIE NOWYCH KONTRAHENTÓW I POZYSKIWANIE NOWYCH, AKTUALIZOWANIE STRON INTERNETOWYCH.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 13 PLN

Prace związane z przygotowaniem stali zbrojeniowejdo montażu szkieletów zbrojeniowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Mikołów (śląskie)

TELEMONTER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Montaż TV, SAT, monitoringu, sprzedaż urządzeń i usług
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

według zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Kluczbork (opolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Gostkowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI MURARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Mozgawa (świętokrzyskie)

MURARZ - od 0,01 PLN

murowanie, tynkowanie, wylewanie posadzek
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wolin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DO SEGREGACJI SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 850 PLN

praca przy linii sortowniczej, segregacja surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

ANKIETER X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

proste prace budowlane, prace związane z utrzymaniem budynku, prace na wolnym powietrzu, naprawa różnego rodzaju metalowych konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mielec (podkarpackie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

obróbka elelmentów drewnianych (ciecie, czyszczenie, wiercenie otworów, szlifowanie)
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Bolesław (małopolskie)

zapoznanie z asortymentem firmy, zamawianie i sprawdzanie dostaw, metkowanie, układanie towaru na półkach magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

WYKONYWANIE I URUCHAMIANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, MONTOWANIE I SPRAWDZANIE DZIAŁALNOŚCI ŚRODKÓW OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ (PRACA NA WYSOKOŚCI); WYMAGANIA: WYKSZKSZTAŁCENIE ŚREDNIE ELEKTRYCZNE, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, 6 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ARTYSTA FOTOGRAFIK - od 2 000 PLN

przeprowadzanie sesji zdjęciowychprowadzenie dokumentacji materiałów fotograficznych; ustalanie i kontrolowanie norm zużycia materiałów; retusz zdjęć dbanie o spójność wszystkich materiałów graficznych oraz przygotowanie nowych projektówwykonywanie zamówien dla kontrahentów z krajów wschodnich, głównie z Rosji i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż detaliczna obuwia i art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

naprawy bieżące samochodów, przygotowania do naprawy blacharskiej, wymiana klocków
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Konradowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowo-budowlane, montażowe, malarskie, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Kwidzyn (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

PRACE GOSPODARCZE
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

- wykonywanie drobnych napraw i konserwacji przy zabytkach oraz w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Biecz,- wykonywanie prac porządkowych przy obiektach zabytkowych oraz na cmentarzach wojennych,- czyszczenie chodników, placów, rowów przydrożnych i przepustów przy Szlaku Architektury Drewnianej oraz utrzymanie czystości i porządku na w/w trasie,- utrzymanie trawników i zieleni wokół pomników i zabytków
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Biecz (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

nakładanie warstw tynkarskich(wapiennych, cementowych) oraz tynków suchych na ścianach i stropach budynków
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C 248 - od 1 900 PLN

przestrzeganie czasu pracy kierowców, dbanie o powierzony samochód i ładunek
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Korytów (mazowieckie)

KONSULTANT DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA ZAGRANICZNEGO - od 2 000 PLN

konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta zagranicznego
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Poznań (wielkopolskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

1. przygotowywanie korespondencji wysyłkowej2. przygotowywanie decyzji administracyjnych3. przyjmowanie wnioskó o świadczenia rodzinne4. wprowadzanie wniosków do systemu "świadczenia rodzinne" i "rodzina 500+"5. zakładanie teczek świadczeniobiorców6. przygotowywanie zaświadczeń
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Stężyca (pomorskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

SPAWANIE METODĄ MIG/MAG ELEMENTÓW STALOWYCH
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Blękwit (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

- poszukiwanie nowych klientów, - realizacja polityki sprzedaży firmy, - kształtowanie dobrego wizerunku firmy, - kompleksowe wyceny towarów oraz przygotowywanie ofert.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zblewo (pomorskie)