Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Zagórzany kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone producent placów zabaw.

Miejsce pracy: Zagórzany, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- opiekowanie się wraz z nauczycielem prowadzącym grupą przedszkolną podczas zabaw w sali, w ogrodzie przedszkolnym, podczas spacerów, wycieczek itp,- pomaganie dzieciom 3- 4 letnim dzieciom przy spożywaniu posiłków, wspomaganie dzieci w czasie pełnienia przez nie dyżurów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zagórzany

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: cierpliwość

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: edukacja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie czystości pomiesczeń.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Poznań (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - do 1 850 PLN

usługi stolarskie, produkcja meblli
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wólka Nosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

montaż elementów do samochodów ciężarowych i osobowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Stargard (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO - od 2 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, uprawnienia SEP gr. 1 ,2, doświadczenie zawodowe: 4 lata praktyki w zawodzie. Ogólny zakres obowiązków: wykonywanie elektrycznych prac instalacyjnych i montażowych maszyn i urządzeń elektrycznych w jednostkach taboru kolejowego, montaż i demontaż aparatów, przewodów elektrycznych, systemów sterowania i sygnalizacji.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 000 PLN

obsługa komputera z programem do kosztorysowania, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta w tym zagranicznego, archiwizacja dokumentów, dbanie o sprawną organizację biura, utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Chorzów (śląskie)

MAGAZYNIER (REFUNDACJA KOSZTÓW WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA). - od 1 850 PLN

Rozładunek i załadunek towaru. Wydawanie towaru z magazynu. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Krosno (podkarpackie)

POMOCNIK MURARZA - do 13 PLN

Wszelkie prace pomocnicze na budowie. Min. 80 h/m-c, 6 godzin dziennie.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kamieniec Wrocławski (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Pomocnik mechanika.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Kalinowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Paprotnia (lubelskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zielona Góra (lubuskie)

MASZYNISTA DOKU - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

obsługa komputera samochodowego, diagnostyka komputerowa
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z obsługą sekretariatu, wystawianie decyzji administracyjnych dot. należnościbudżetowych, przygotowywanie danych do sprawozdań.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Staż dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie posiadających II profil pomocy spełniających kryteria z programu z art. 49 pkt 2-6praca w godz. 6.00 - 14.00 14.00 - 22.00- nauka rozmieszczania towarów w sklepie i dobór asortymentu na półkach,- nauka obsługi kasy fiskalnej, - nauka sporządzania raportów dekadowych,- przyjmowanie towarów do sprzedazy ze szczególnym uwzględnieniem ich ilości i jakości,- cenowanie towarów wystawionych do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowa Dęba (podkarpackie)

MAGAZYNIER/KIEROWCA - od 1 000 PLN

załadunek, rozladunek , prace magazynowe, przewóz towarów między magazynami
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Barwałd Średni (małopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - od 13 PLN

Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia,uzupełnianie towarów na hali sprzedaży,odpowiednie ich eksponowanie,dbałość o czystość na magazynie i hali sprzedaży,przenoszenie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kutno (łódzkie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

sprzatanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Kraków (małopolskie)

KOSMETYCZKA + ST PO WER - 997,4 PLN

- NAUKA MANICURE,- NAUKA PEDICURE,- WYWIAD Z KLIENTEM,- NAUKA MASAŻU,- ZAPOZNAIE SIĘ Z DEPILACJĄ WOSKIEM.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

wkładanie warzyw na maszynę
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Rzgów (łódzkie)

POMOC KUCHARZA - do 1 850 PLN

Pomoc na kuchni w zakresie wydawania posiłków w restauracji, na przyjęciach i w cateringu. Przygotowywanie warzyw i surówek, porcjowanie i przygotowywanie mięs, utrzymanie porządku w urządzeniach chłodnuczych i na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY + ST PO WER - 997,4 PLN

-obsługa urządzeń biurowych,- prowadz.korespondencji,- przyjmowanie, segregowanie, klasyfikowanie dokumentów,- wspólpraca z interesantami,- przyjmowanie i składanie zamówień do realzaicji,- wprowadzanie i wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 040 PLN

różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładunek i załadunek towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe, obsługa wózka widłowego. Miejsce wykonywania pracy na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łękawica (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc nauczycielowi
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK POLIGRAFII (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Zabrze (śląskie)