Praca ASYSTENT MENAGERA SPRZEDAŻY Większyce UVEX SAFETY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

GŁOGOWSKA 3A, 47-208 Większyce, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż artykułów i środków ochrony osobistej, bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MENAGERA SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Większyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Reńska Wieś

Zawód:
specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagania: doświadczenie w handlu, biegła znajomość języka angielskiego, ukraińskiego, rosyjskiego. Doświadczenie w kontaktach z klientami rynku wschodniego. Znajomość procedur zaopatrzenia i przetargów w firmach rynku ukraińskiego. Konieczność odbywania zagranicznych podróży słuzbowyach ze wskazaniem do krajów Ukraina i Rosja.

Nazwa pracodawcy:
UVEX SAFETY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+LIST MOTYWACYJNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina pracodawcy: Reńska Wieś

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Większyce

Ulica pracodawcy: GŁOGOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 3A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.01.2016