Praca ASYSTENT DO SPRAW UBEZPIECZEŃ Poznań kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW UBEZPIECZEŃ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: pracownik do spraw ubezpieczeń

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dokładność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: sumienność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: rzetelność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: odpowiedzialność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik do spraw ubezpieczeń

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER MĘSKI M/K - od 1 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Dbanie o czystość przy stanowisku pracy, dezynfekcja narzędzi, mycie i masaż głowy, suszenie włosów, modelowanie, farbowanie włosów, przygotowanie klienta do danej usługi, kontakt z klientem, zawijanie włosów na wałki, prostowanie włosów, rozrabianie farb
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

organizacja i realizacja produkcji materiałów reklamowych, obsługa klientów firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sarbinowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY ST(POWER) - 997,4 PLN

- utworzenie archiwum materiałów foto-video- wsparcie referatu w pracach administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie dań kuchni polskiej od podstaw do wydania gotowej potrawy
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ- MONTER ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH (Z) - od 1 850 PLN

Ślusarz- monter elementów z tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. klientów,- zapoznaie sie z działaniemn programów prawniczych,- nauka, przygot. opinii prawnych, pozwów pism procesowych,- spotkania z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

WULKANIZATOR-MECHANIK SAMOCHODOWY/DOPOSAŻENIE/16/6841 - od 1 850 PLN

nauka obsługi maszyn wulkanizacyjnych, prace początkowe, nauka napraw opon
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Kierowanie autobusem na trasach międzynarodowych w tym na Ukrainie i Europa Zachodnia. Sprzedaż biletów. Utrzymanie czystości i dobrego stanu pojazdu. Obsługa nawigacji. Przestrzeganie przerw podczas długotrwałej jazdy, udzielenie pomocy przedlekarskiej pasażerom i ofiarom wypadków, usuwanie usterek autobusu powstałych podczas jazdy, prowadzenie dokumentacji jazdy oraz zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRAKTYKANT W BIURZE ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNYM - nieodpłatny

Praca w Oddziale Obiegu DokumentówWysyłka korespondencji z urzędu, wprowadzanie korespondenci do systemu WUWeu. Segregowanie korespondencji.
WIELKOPOLSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W POZNANIU - 2016-05-12 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 000 PLN

kontakty z klientami zagranicznymi;
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Opole (opolskie)

1541U - KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obsługa sali
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sumin (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT KUCHARZA - od 1 200 PLN

przygotowywanie i podawanie potraw, napoi i deserów z zakresu kuchni bengalskiej i tureckiej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Mława (mazowieckie)

NEGOCJATOR BIZNESOWY W HANDLU I TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 3 200 PLN

NEGOCJACJE Z PODMIOTAMI RYNKU UKRAINY, MOŁDAWII I ROSJI, OBSŁUGA KLIENTÓW TRUDNYCH W JĘZYKU ROSYJSKIM I UKRAIŃSKIM, ARANŻOWANIE I PRZEPROWADZANIE MEDIACJI O CHARAKTERZE BIZNESOWYM PRZY UŻYCIU TELEFONU, SKYPE, VIBER, I E-MAILA, ORGANIZACJA BEZPIECZNEGO I SKUTECZNEGO DOWOZU TOWARÓW HANDLOWYCH PRZY WYKORZYSTANIU FLOTY KONTRAHENTÓW, ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI ZA NIEROZLICZONE ZABOWIĄZANIA W SPOSÓB DYPLOMATYCZNY, KREATYWNOŚĆ W SPRAWACH TRUDNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW INTERPERSONALNYCH, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, BIEGŁA ZNAJOMNOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO W MOWIE I PIŚMIE;
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Sulechów (lubuskie)

TYNKARZ - od 1 200 PLN

nakładanie warstw i tynków suchych, kierownik budowy jest obcokrajowcem i posługuje się językiem rosyjskim i ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Przedbórz (łódzkie)

KIEROWCA-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kierowanie samochodem pod nadzorem opiekunaskładanie zamówieńpakowanie towarureklamowanie produktówsprzedaż towaru pod nadzorem opiekuna
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Łochowice (kujawsko-pomorskie)

DRWAL / PILARZ DRZEW - od 1 850 PLN

Ścinka drewna
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Stare Gronowo (pomorskie)

STARSZY KOORDYNATOR PROJEKTU - od 4 800 PLN

Rozwiązywanie potencjalnych konfliktów i problemów związanych z implementacją projektu. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów. Biegła znajomość j. angielskiego i francuskiego jest wymagana do codziennego kontaktu z klientem wewnętrznym, zewnętrznym (zagranicznym).
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, obsługa wysyłek paczek zgodnie z zamówieniami internetowymi, sprawdzanie dokumentacji przewozowej, przygotowywanie dokumentacji wysyłek oraz dokumentacji zdjęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

PIEKARZ - od 2 200 PLN

wykonywanie prac związanych z produkcją pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gorlice (małopolskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA-MONTERA - do 2 100 PLN

pomocnicze prace ślusarskie, pomoc przy montażu podzespołów maszyn i urządzeń, pomoc w montażu hydrauliki siłowej
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)