Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Zambrów PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE"INTER-TECH" Piotr Jankowski

Aleja Wojska Polskiego 100, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
fakturowanie, sporządzanie raportów i zestawień, weryfikacja poprawności wystawionych faktur, windykacja należności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zambrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zambrów

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: księgowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość programu WF-MAG

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: fakturowanie i przelewy bankowe prze internet

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: sumienność, uczciwość, pracowitość

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE"INTER-TECH" Piotr Jankowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Ulica pracodawcy: Aleja Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 100

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy