Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Augustów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
ksiięgowanie dokumentów, dekretowanie, kontrola merytoryczna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Mickiewicza 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CHEMICZNEJ OBRÓBKI SKÓR, BARWIENIA SKÓR - od 1 600 PLN

Obsługa maszyn, ważenie barwników, przeliczanie jednostekmiar, obważanie i aplikowanie barwników, sprawdzanie PH oraz przebicia
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Czarny Dunajec (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu, dla osób do 30 roku życia długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wierzbna (podkarpackie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Krzeczów (łódzkie)

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów w branży turystycznej,Wsparcie Klientów podczas planowania ich podróży,Interpretacja i wyjaśnianie Klientom procedur związanych z podróżą,Identyfikowanie potrzeb Klientów, aktywna pomoc przy rozwiązywaniu ich problemów przed, w trakcie i po ich podróży,Zapewnianie najwyższej jakości obsługi Klienta,Szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby Klientów,Upewnianie się że wszelkie oczekiwania Klientów są spełnione,Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kraków (małopolskie)

558U - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wolanów (mazowieckie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż- Obsługa interesantów, przyjmowanie korespondencji przychodzącej,-Archiwizacja dokumentów,- Pomoc w przygotowywaniu pism wychodzących,- Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Otyń (lubuskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

- obsługa zamówień ze sklepu internetowego oraz aukcji internetowych,- tworzenie ofert handlowych oraz bazy potencjalnych klientów,- doradztwo i obsługa klienta krajowego i zagranicznego,- budowanie profesjonalnych relacji z klientami,- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.- realizowanie planów sprzedażowych,
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Skawina (małopolskie)

WOŹNA ODZIAŁOWA - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi, organizacja posiłków,utrzymanie w ładzie i porządku przydzielonego rejonu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Twardogóra (dolnośląskie)

FRYZJER/KA DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie,farbowanie włosów, ogólna pielęgnacja włosów.Wymagana praktyka w zawodzie.Godziny pracy: /10-14/, /14-19/ Możliwość pracy na cały lub pół etatuDodatkowo praca w soboty według potrzeb.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Łódź (łódzkie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 3 800 PLN

obsluga klienta anglojezycznego (telefonicznie, mailowo, poprzez czat), doradzanie klientowi w sprawach administracji kadrowej oraz nawigacji po systemie, rozwiązywanie zapytań od klienta dotyczących kwestii kadrowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 300 PLN

Dostawa na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Węgierska Górka (śląskie)

679S PRACOWNIK SITODRUKU - od 1 850 PLN

podkładanie sitodruku pod sito
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 860 PLN

Przewóz towarów niebezpiecznych oraz innych towarów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Skawa (małopolskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Studzieniec (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

prace porządkowe na terenie zakładu, mycie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Gąbin (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przywożenie osób na stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Poznań (wielkopolskie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Tuczno (zachodniopomorskie)

INŻYNIER - KIEROWNIK BUDOWY - do 2 500 PLN

Kosztorysowanie, przedmiary, kierowanie ludźmi
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Fijewo (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 13,36 PLN

Wykonywanie prostych prac przy produkcji metalowych komponentów, przenoszenie komponentów w odpowiednie miejsce, obsługa prostych maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

DOZORCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

OPTYK OKULAROWY - od 1 850 PLN

Szlifowanie okularów, obsługa i przyjmowanie zleceń okularowych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Złoczew (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW TRANSPORTU - od 2 500 PLN

Koordynacja działań pracowników
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kalisz (wielkopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed