Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Augustów Centrum Budowlane P. H. KOSZEWSKI E. I WSPÓLNICY Sp. j. Augustów

Tytoniowa 8, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
- segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;-sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;-przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych;-sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie saldz dostawcami i odbiorcami;-wprowadzanie do systemu finansowo-księgowegozadekretowanych dokumentów;-kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę-wystawiania dokumentów korygujących;-przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;-archiwizowanie dokumentów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: asystent do spraw księgowości

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy:
Centrum Budowlane P. H. KOSZEWSKI E. I WSPÓLNICY Sp. j. Augustów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Tytoniowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

obsługa programów finansowo - księgowych, ewidencjonowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Świdry (lubelskie)

BUDOWLANIEC - od 3 000 PLN

szpachlowanie, malowanie, obróbka
EURO WINDOWS Karol Kamiński, Augustów - 2016-11-30 - Augustów (podlaskie)

KELNER - 1 850 - 2 000 PLN

obsługa gości, wydawanie posiłkow, przygotowywanie napoi
REMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zbigniew Ambrożej/Hotel Laguna Conference & Spa Augustów - 2016-02-24 - Augustów (podlaskie)

- analiza i sortowanie wpływających dokumentów księgowych- wypełnianie dowodów ksiegowych- prowadzenie ewidencji vat zakupu, sprzedaży vat - prowadzenie ewidencji przychodów - przygotowanie formularzy do GUS- archiwizacja dokumentów- wystawianie faktur- przygotowanie dokumentów do wysyłki- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego INSERT GT- weryfikacja zestawień PKPiR- wsparcie księgowości w bieżących sprawach
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Przodkowo (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI USŁUG GASTRONOMICZNYCH, HOTELOWYCH I TURYSTYCZNYCH - od 2 200 PLN

realizacja polityki marketingowej przedsiębiorstwa; przygotowywanie ofert oraz odpowiedzi na zapytania ofertowe; utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych; zawieranie umów z podwykonawcami i klientami; bieżący nadzór nad realizacja usługi; rozliczanie zrealizowanych imprez oraz usług; negocjowanie umów i warunków handlowych; reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych
Przedsiębiorstwo Turystyczne "SZOT" Agnieszka Maria Zyzało - 2016-04-11 - Augustów (podlaskie)

Doradca klienta / Sprzedawca - -

eSmokingWorld Doradca klienta w punkcie eSmokingWorld Kaufland Augustów. Pasujesz do tego stanowiska jeśli: posiadasz doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, albo chciałbyś/chciałabyś rozpocząć przygodę w tej dziedzinie, szukasz stabilnego zatrudnienia...
eSmokingWorld - 2016-08-31 - Augustów (podlaskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska gości, wydawanie posiłków.Atutem będzie doświadczeniena podobnym stanowisku.
Kompleks Wypoczynkowo - Konferencyjny "Nad Nettą" Bogusława Kopiczko - 2016-02-29 - Augustów (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Strzałków (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 100 PLN

Dekretacja dokumentów księgowych,analiza realizacji budżetu,wstępna kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dot. operacji gospodarczych i finansowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 500 PLN

roboty ogóllnobudowlane wewnnatrz i na zewnątrz budynków
Usługi Remontowo Budowlane Andrzej Kłos - 2016-04-01 - Augustów (podlaskie)

KIEROWCA MECHANIK - 2 500 - 3 500 PLN

kierowca samochodu pomocy drogowej, mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Augustów (podlaskie)

Zapoznanie z obowiązującymi regulaminami, zapoznanie z obowiązkami na stanowisku asystent ds. księgowości, sprawdzanie raportów sklepowych pod względem farmalnym i rachunkowym, sporządzanie poleceń przelewów, rejetrowanie dokonanych przelewów, analiza kont, archiwizowanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Pińczów (świętokrzyskie)

REFERENT DO SPRAW SPRZEDAŻY - 1 850 - 3 000 PLN

doskonała znajomość produktów rolnych pod względem klasyfikacji maszyn; rozmowa z klientem; negocjacje; przygotowywanie ofert; przyjmowanie towaru; udzielanie kredytu; umiejętności podstawowe księgowości
Zakład Handlowy BASP S.J. Januszewscy - 2016-07-04 - Netta Pierwsza (podlaskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 500 PLN

praca przy produkcji mebli - cięcie, okleinowanie formatek, składanie, pakowanie mebli oraz inne prace zlecone przy produkcji
METRO Metelicki Robert - 2016-11-07 - Augustów (podlaskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie samochodu ciężarowego, przewóz rzeczy
Zakład Budowlano-Produkcyjno-Handlowy K. i B. Kotwica S.J - 2016-09-15 - Augustów (podlaskie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Łochów (mazowieckie)

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Ignatowizna (podlaskie)

ELEKTRYK - INFORMATYK - od 1 850 PLN

obsługa teleinformatyki - alarmy, domofony, itp.
Elektro-Tech Sobieszczański Jacek - 2016-04-18 - Augustów (podlaskie)

praca w biurze rachunkowym,pomoc księgowej
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Chrzanów (małopolskie)

BRUKARZ - 2 000 - 3 000 PLN

ładanie kostki brukowej
E & M - bet Mariusz Ejzel - 2016-03-04 - Augustów (podlaskie)

FIZJOTERAPEUTA - 2 100 - 2 300 PLN

wykonywanie zaleceń lekarskich dotyczących usprawniania pacjentów
BIAVITA POLSKA Sp. z o.o./Sanatorium Uzdrowiskowe w Augustowie - 2016-09-08 - Augustów (podlaskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 200 PLN

opieka nad dziećmi
Akademia Montessori Barbara Stasieło - 2017-01-08 - Augustów (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe, zmywanie posadzek, dbanie o czystość sanitariatów dbanie o zieleń kwiatową
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Augustów (podlaskie)

wprowadzanie danych księgowych do systemu, uzgadnianie rejestrów VAT,prowadzenie rozrachunków (GCP Koniecpol)
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Bargły (śląskie)

KELNER/BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa gości
MIRAD s.c. Jakub Michnowicz, Marian Zyskowski - 2016-12-06 - Augustów (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 750 PLN

przyjmowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
Economic Consultant Sp. z o.o. - 2015-12-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

POMOC W SPORZĄDZANIU POSIŁKÓW
"Niebo w Gębie" Małgorzata Derda - 2016-06-24 - Augustów (podlaskie)

obsługa kelnerska, wydawanie posiłków
HOTEL NAD NETTĄ Bogusława Kopiczko - 2016-11-28 - Augustów (podlaskie)

wg programy stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

przygotowywanie spotkań z klientami, prowadzenie biura i sekretariatu, przygotowywanie projektów pism
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Augustów (podlaskie)