Praca ASYSTENT ADMINISTRACYJNY(NR 6890) Bydgoszcz INSTYTUT GENETYKI SĄDOWEJ Jolanta Powierska-Czarny

Adama Mickiewicza 3 lok. 4, 85-071 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa poczty, przesyłek, obsługa zleceń, rejestracja zleceń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ADMINISTRACYJNY(NR 6890)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie min. średnie, administracja, marketing, mile widziane doświadczenie zawodowe, doskonała obsługa komputera i urządzeń biurowych, doskonała organizacja pracy, terminowość

Nazwa pracodawcy:
INSTYTUT GENETYKI SĄDOWEJ Jolanta Powierska-Czarny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy przesłać mailowo na adres: praca (at) igs.org.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Adama Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 3 lok. 4

Profil działalności pracodawcy:
Instytut prowadzi działalność na rzecz Wymiaru Sprawiedliwości i osób indywidualnych w zakresie badań genetycznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.09.2016