Praca ARCHIWISTA ZAKŁADOWY Giżycko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Staż dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy niepozostających w zatrudnieniu.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: archiwista zakładowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP. Oferta skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Giżycku.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista zakładowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zabłotce (podkarpackie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

dozór boiska oraz budynku szkoły, pielęgnacja terenów zielonych przy szkole
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzeg (opolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Starorypin Rządowy (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - 997,4 PLN

sprzedaż produktów za granicę lub sprowadzenie produktów z zagranicy, obsługa zagranicznych transakcji handlowych, poszukiwanie nowych rynków zbytu, monitorowanie działań konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Szymonków (opolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - 2 650 - 2 700 PLN

-mycie części pod termicznym i chemicznym oczyszczeniu z pozostałości farby wodą pod ciśnieniem, -układanie częsci, -manualne doczyszczanie
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Skawina (małopolskie)

CUKIERNIK - od 1 750 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, sprzedaż, raporty sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca na linii (rozbiór drobiu)
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mława (mazowieckie)

SPECJALISTA D/S KADR I ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Skiereszewo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

praca w magazynie, sortowanie, układanie i wysyłanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Niegosławice (lubuskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

staż w policji
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Skoczów (śląskie)

OPERATOR ŁUPIARKI DO KAMIENIA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Szklary (dolnośląskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie w szpitalu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

DEKARZ - od 1 950 PLN

analizowanie rysunków roboczych i ustalenia na ich podstawie rodzaju i zakresu robót dekarskich,potrzebnych materiałów i narzędzi;wykonywanie podstawowych operacji blacharskich:trasowanie,gięcie,wiercenie,zaginanie,zawijanie brzegów,zaginanie krawędzi,lutowanie połączeń,nitowanie,obujanie blachą elementów drewnianych,wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową,stalową,miedzianą i aluminiową, montowanie rynien i rur spustowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kamienica Polska (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W ZAKŁADZIE TARTACZNO- STOLARSKIM - od 1 850 PLN

- obsługa traka taśmowego, produkcja tarcicy, pakowanie, sztaplowanie, sortowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Obrzycko (wielkopolskie)

- przyjmowanie dostaw towaru-rozkładanie towaru an półkach- metkowanie-obsługa klienta na stanowisku z wędlinami- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dęblin (lubelskie)

MURARZ-TYNKARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie zawodowe kierunkowe; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; miejsce pracy: Widów;
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Poniszowice (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

obróbka wstępna produktów i przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Wszewilki (dolnośląskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn związanych z sortowaniem i pakowaniem jaj
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Wroniawy (wielkopolskie)

KONSERWATOR - do 1 850 PLN

Wykonywanie konserwacji, napraw maszyn i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Mordy (mazowieckie)

CUKIERNIK - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Produkcja i sprzedaż wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Okonek (wielkopolskie)

POKOJOWA/Y - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR BELOWNICY - do 1 850 PLN

belowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Leszno (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Złotniki (wielkopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Referent
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Będzin (śląskie)

SPRZĄTACZKA BLIKÓW - od 1 850 PLN

sprzątanie wspólnot mieszkaniowych
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Białystok (podlaskie)