Praca ARCHIWISTA (STAŻ) Radzyń Chełmiński kontakt przez PUP

Radzyń Chełmiński, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzyń Chełmiński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: archiwista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy:
kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera, redagowanie pism, obsługa klienta, prowadzenie rozmów telefonicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

*TRENER PERSONALNY - SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa klienta, prowadzenie treningów, sprzedaż suplementów
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-prowadzeniu podręcznych rejestrów-obsłudze interesanta-przyjmowaniu,rozdzielaniu i przekazywaniu korespondecji
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sopot (pomorskie)

MAGAZYNIER M/K - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Warszawa (mazowieckie)

ARTYSTA CHÓRU - od 2 000 PLN

praca zespołowa w chórze opery . Wyjazdy poza teren instytucji
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Bytom (śląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Przedłużanie rzęs, wykonywanie zabiegów na twarz oraz ciało, henna oprawy oka, manicure oraz pedicure.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

- budowanie bazy danych kontrahentów,- telefoniczy kontakt z klientem,-przygotowanie ofert dla klienta- na podstawie określonych zasad
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ruda Śląska (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Jemielno (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - 997,4 PLN

oferowanie i sprzedaż towarów w punktach sprzedaży detalicznej, obsługa nabywców, przyjmowanie dostaw towarów ich ekspozycje, utrzymanie porządku na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chodkowo (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

odczyt proj budowlanych ,rysunków budowlanych,przygotowywanie stanowiska pracy, przygotowywanie zapraw budowlanych, ustawianie konstrukcji wspomagającej, murowanie, kontrola stawianych murów,przestrzeganie BHP
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Ozorków (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Librantowa (małopolskie)

ZBIERACZ OWOCÓW - od 2 000 PLN

zbiór owoców,prace przy pielegnacji truskawek
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Krajno Pierwsze (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewóz półtusz, trasy krajowe
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Czechy (wielkopolskie)

KONTROLOWANIE JAKOŚCI PRODUKTÓW GOTOWYCH - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości; umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolnymi oraz pracy w zespole; terminowe i właściwe przeprowadzanie kontroli surowców i produktów gotowych oraz przygotowywanie odpowiednich dokumentów kontroli i wzorów; ocena i analiza otrzymanych egzemplarzy testowych; wykonywanie prac zgodnie z zakładanymi normami i standardami; umowa zlecenie; miejsce pracy: wg. zleceń - Tychy, Skawina (k. Krakowa)
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- prowadzenie dokumentacji prawnej i kancelaryjnej- pisanie pism w edytorze tekstów- zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji- prowadzenie listy adresowej, pocztowej , telefonicznej- kompletowanie, kontrolowanie, porządkowanie aktów prawnych i dokumentów firmy- obsługiwanie urządzeń techniki biurowej (kserokopiarka, fax, telefon, komputer)- archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PILARZ DPP ALG - od 1 750 PLN

prACE PILARSKIE
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Kamienica (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno- biurowy w Oddziale Sekretariacie Wydziału. - czynności adm. -biurowe w tym:- obsługa komputera i urządzeń biurowych, - prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, przygotowywanie projektów pism,- archiwizacja,- wykonywanie zarządzeń sędziów i pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 1 750 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Czerniejewo (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 300 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Opole Lubelskie (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER)X1 - do 1 850 PLN

zarządzanie szkoła tańca- marketing
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

praca zwiazana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

Pracownik I stopnia
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kolbuszowa (podkarpackie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

konserwacja urządzeń w budynku Kliniki Potocki, prace konserwatorskie przy obiekcie
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY PRZEMYSŁOWEJ - 997,4 PLN

-zapoznanie się z przepisami i regulaminem BHP i PPOŻ. oraz regulaminem pracy,-zapoznanie się z asortymentem oferowanym przez sklep,-zbieranie informacji o zapotrzebowanie i zapasach określających ilość i jakość potrzebnych towarów,-sporządzenie zapotrzebowania na towary,-wyszukiwanie potencjalnych dostawców i negocjowanie ogólnych warunków dostaw,-sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,-zapoznanie się z budową kasy fiskalnej,-nabijanie cen oraz sporządzanie raportów dobowych i mieszanych,-sortowanie, wycena, marża oraz metkowanie towarów,-rozmieszczanie towarów na półkach w sklepie,-pomoc przy wyborze towaru, udzielanie informacji o cenach,-sporządzanie faktur, inkasowanie należności,-nauka przyjmowania płatności za pomocą kart płatniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Skwierzyna (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 040 PLN

Wykonywanie prostych prac fizycznych w gospodarce komunalnej na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Bolków (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Kawnice (wielkopolskie)