Praca ARCHITEKT - KONSTRUKTOR Kielce JARBUD Biuro Projektowe, ul. Podklonówka 63 Masłów Pierwszy, 26-001 Masłów

Stanowisko: ARCHITEKT - KONSTRUKTOR

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Praca przy projektach budowlanych. Kontakt tel. 535 091 291

Data publikacji: 2016-03-30

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: JARBUD Biuro Projektowe, ul. Podklonówka 63 Masłów Pierwszy, 26-001 Masłów

PADEREWSKIEGO 48, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Praca przy projektach budowlanych. Kontakt tel. 535 091 291

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT - KONSTRUKTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Architekt

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
JARBUD Biuro Projektowe, ul. Podklonówka 63 Masłów Pierwszy, 26-001 Masłów

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: PADEREWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 48

Profil działalności pracodawcy: Działalność w zakresie architektury

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt