Praca APLIKATOR FOLII REKLAMOWYCH Kielce Agencja Reklamy "D.W.A."

Stokowa 1A, 25-702 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
produkcja reklamy wizualnej w siedzibie firmy oraz aplikacja nośników reklamowych u klienta. Zapewniona praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, zarobki adekwatne do efektów pracy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: APLIKATOR FOLII REKLAMOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: specjalista do spraw reklamy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność kładzenia folii na powierzchniach płaskich i pojazdach, doświadczenie w produkcji reklamy wizualnej w różnej formie, znajomość technik montażu kasetonów, tablic, bilbordów, banerów, dokładność i rzetelność. Mile widziana znajomość obsługi ploterów i laserów tnących oraz umiejętność wykonywania prostych prac ślusarskich, jak nitowanie, wiercenie, spawanie.

Nazwa pracodawcy: Agencja Reklamy "D.W.A."

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: biuro (at) dwareklamy.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Stokowa

Numer budynku pracodawcy: 1A

Profil działalności pracodawcy: Działalność agencji reklamowych

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw reklamy