Praca APLIKANT ADWOKACKI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zastępstwa procesowe, sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: APLIKANT ADWOKACKI

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, umiejętność sporządzania pism procesowych,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 925 PLN

obsługa urządzenia przeciskowego, stopy wibracyjnej, agregatu pradotwórczego
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chojnice (pomorskie)

SZWACZ - od 1 850 PLN

Szycie odzieży damskiej.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Płock (mazowieckie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - od 1 480 PLN

Obsługa klientów kancelarii, obsługa biurowa, administracyjna kancelarii, utrzymanie porządku w miejscu pracy, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Kraków (małopolskie)

MALARZ TAPECIARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

praca fizyczna - obsługa maszyny rotującej, inne prace fizyczne związane z produkcją techniką rotomouldingu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Myślenice (małopolskie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 950 PLN

Praca przy oznakowaniu dróg- malowanie pasów na jezdni oraz stawianie znaków drogowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Lublin (lubelskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Montaż mebli, praca przy montażu u klienta, obsługa oklejarki, obsługa piły formatowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

MALARZ - od 2 800 PLN

malowanie klatek schodowych, prace malarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Chybie (śląskie)

SZLIFIERZ - LITERNIK - od 1 850 PLN

Szlifowanie kamienia, piaskowanie liter, wykonywanie montażu pomników
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWCA KAT. C (Z) - do 2 500 PLN

rozwożenie artykułów spożywczych samochodem do 12 ton masy całkowitej
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Tarnów (małopolskie)

PIONKI-MAGAZYNIER-STAŻ - 997,4 PLN

Prace na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Pionki (mazowieckie)

POMOCNIK ŚLUSARZA - 997,4 PLN

- zapozanie się z przepisami i regulaminami,- nauka rysunku technicznego,- nauka trasowania i wymiarowania detali,- obsługa szlifierki ręcznej,- obsługa wiertarki stołowej,- obsługa wiertarko-wkrętarki.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świebodzin (lubuskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 300 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń w przymyśle przetwórstwa spożywczego (przy produkcji soku i koncentratu)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Olszana (małopolskie)

KUCHARZ - do 2 200 PLN

Przygotowanie i podawanie potraw kuchni wietnamskiej z mięsa, drobiu, ryb, owoców morza, warzyw i innych.Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA X1 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łubianka (kujawsko-pomorskie)

65U - POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

ADMINISTRATOR SERWISU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Administrator serwisu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-PROJEKTANT - od 1 900 PLN

obsługa klienta, projektowanie mebli i wnętrz, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA BUSA - 3 000 - 3 500 PLN

transport międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Podłęże (małopolskie)

KIEROWCA KAT B - do 2 900 PLN

Dowóz towaru do klienta (artykułów spożywczych, tytoniu) na Półwysep Helski, załadunek towaru, rozładunek, przyjmowanie płatności od kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Gdańsk (pomorskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

- karmienie trzody chlewnej,- przygotowywanie paszy- czyszczenie i usuwanie obornika z budynków inwentarskich- prace polowe- naprawa maszyn i urządzeń rolniczych- p[raca w obrębie gospodarstwa rolnego (koszenie trawy, rąbanie drewna)
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pęperzyn (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

obsługa dzieci podczas posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Piła (wielkopolskie)

SERWISANT - HANDLOWIEC (DOPOSAŻENIE ST. PRACY) - od 1 850 PLN

sprzedaż i serwis kas fiskalnych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubin (dolnośląskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

utrzymanie czystości w pokojach, sprzątanie pomieszczeń ogolno dostępnych, informowanie o usterkach w pokojach, , przekazywanie i odbiór z pralni poscieli , ręcznikow , ewidencja tych rzeczy
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Legnica (dolnośląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta w barze
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Słobódka (podlaskie)

GLAZURNIK - do 750 PLN

WYKONYWANIE POMIARÓW W ZAKRESIE ROBÓT OKŁADZINOWYCH, CZYTANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, DOBIERANIE, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, WYKONYWANIE PODKŁADÓW POD RÓŻNE RODZAJE OKŁADZIN, NAPRAWA I REMONTY OKŁADZIN WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA RÓŻNYCH RODZAJÓW OKŁADZIN, MINIMUM 8 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; 80 GODZIN MIESIĘCZNIE;
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER - do 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Zgorzelec (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed