Praca APLIKANT ADWOKACKI - ASYSTENT PRAWNY Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APLIKANT ADWOKACKI - ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.twojakancelaria.pl

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Profil działalności pracodawcy: usługi adwokackie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy