Praca APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH - STAŻ Kędzierzyn-Koźle kontakt przez PUP

Pozycjonowanie regionalne

Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
OBSŁUGA PRODUKCJI PROCESÓW CHEMICZNYCH, OBSŁUGA KLIENTÓW, ROZŁADUNEK TOWARÓW, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APARATOWY PROCESÓW CHEMICZNYCH - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kędzierzyn-Koźle

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Zawód: aparatowy procesów chemicznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ CHEMII, PRAWO JAZDY KATEGORII B, DYSPOZYCYJNOŚĆ, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO I UPRAWNIENIA ADR MILE WIDZIANE - W CELU WYDANIA SKIEROWANIA NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO DORADCY KLIENTA ORAZ POTWIERDZIĆ SPEŁNIENIE KRYTERIUM NIEZBĘDNEGO DO PRZYSTĄPIENIA DO STAŻU

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Anny 11, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Adres strony pracodawcy: www.mexeo.pl

Ulica pracodawcy: Anny

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: działalnośc badawczo-rozwojowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: aparatowy procesów chemicznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy