Praca ANKIETERKA Białogard kontakt przez OHP

Pewne i sprawdzone smartfony.

Miejsce pracy:
Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
-wykonywanie 20 ankiet jednorazowo z klientami sklepu we wskazanym punkcie; objaśnianie klientom zasad i warunków wzięcia udziału w ankiecie; obsługiwanie aplikacji na smartfonie, rozliczenie się z przeprowadzonych ankiet

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 28 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godzinowy

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ANKIETERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białogard

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białogardzki

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 28 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie przy przeprowadzaniu ankiet

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Białogard

Mickiewicza 24, 78-200 Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: białogardzki

Gmina pracodawcy: Białogard

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białogard

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: rekrutacje pracowników

danePracodawcy_nrKraz: 364

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Białogard

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter