Praca ANIMATOR KULTURY Polkowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie propozycji wydarzeń kulturalnych,- pomoc przy organizacji konkursów zgodnie z zasadami obowiązującymi w PCA,- udział w organizacji imprez kulturalnych takich jak: koncerty muzyczne, koncerty zespołów rockowych, wieczory autorskie, kabaretowe, spektakle teatralne, imprezy plenerowe,- kolportaż informacji reklamowych i materiałów związanych z działalnością PCA od stałych punktów oraz poszukiwanie nowych miejsc reklamowych,- współpraca ze szkołami, przedszkolami, zakładami pracy i innymi instytucjami w celu reklamy i propagowania imprez kulturalnych,- promowanie imprez organizowanych przez PCA,- aktualizacja informacji (plakatów, ulotek, itp.) znajdujących się w instytucjach i firmach,- wykonywanie innych zadań zleconych przez Opiekuna, zgodnych ze stanowiskiem odbywanego stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
KOMUNIKATYWNOŚĆ, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE W WYKONYWANĄ PRACĘ

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Legnicka 15, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Polkowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Polkowice

Ulica pracodawcy: Legnicka

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy