Praca ANIMATOR KULTURY Będargowo kontakt przez PUP

Stanowisko: ANIMATOR KULTURY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Animator kultury

Data publikacji: 2016-04-07

Lokalizacja: Będargowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Będargowo, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będargowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: choszczeński

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 19.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Dąbrowszczaków 13a, 73-200 Choszczno, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: choszczeński

Gmina pracodawcy: Choszczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Choszczno

Ulica pracodawcy: Dąbrowszczaków

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWNIK DZIAŁU JAKOŚCI - od 6 000 PLN

Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości, tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów, produktów czy usług, rozwój systemów zarządzania jakością (np. zgodnie ze standardami ISO 9001 lub 9002, czy np. Six Sigma), doradzanie klientom we wszystkich stadiach powstawania produktów lub usług - od badań, planowania, wprowadzania; wdrażanie i nadzór nad outsourcingiem usług; audyt wewnętrzny, przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji, przygotowywanie raportów i prezentacji, jakościowych dla zarządu. Kontakt z przedstawicielstwem firmy w Korei.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Tychy (śląskie)

ZBROJARZ- BETONIARZ - od 2 000 PLN

przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, przygotowanie, ułożenie mieszanki betonowej, wybór odpowiedniego gatunku stalowych prętów o określonej średnicy oraz przycięcie ich na odpowiedni wymiar itp
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Troszyn (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Miastko (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Zawady (podlaskie)

Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja włosów, modelowanie, upinanie, pielęgnacja włosów, dbałość o czystość w salonie
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Połchowo (pomorskie)

KURIER - od 925 PLN

dojazd do US, ZUS oraz do klientów na terenie północnej Polski
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Ostrołęka (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Nużewo (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

Poranna i wieczorna toaleta, pomoc przy kąpieli, zmiana bielizny osobistej, dbałość o estetyczny wygląd zewnętrzny mieszkańców, pomoc przy wydawaniu posiłków i karmieniu.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Bulowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn wysokoobrotowychtj.:piły tarczowej, strugarki do drewna, piły taśmowej oraz składanie bębnów kablowych
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Jabłonka (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace remontowe i porządkowe przy drogach,chodnikach oraz budynkach gminnych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Orchowo (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu. Obsługa wózka widłowego. Prowadzenie zapisów HACCP związanych ze stanowiskiem magazyniera. Składanie zamówień do dostawców, dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym zgodnie z dokumentacją w języku tureckim
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Jabłonowo (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 100 PLN

budowanie wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie klientów wietnamskich lub chińskich, budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami wietnamskimi lub chińskimi
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

samodzielne organizowanie i wykonywanie czynności powierzonych na stanowisku, przestrzeganie zasad dobrej praktyki higienicznej i produkcyjnej w tym: przestreganie higieny osobistej, przestrzeganie technologii sporządzonych potraw, bieżące i prawidlowe sporządzanie prób pokarmowych, dbanie o prawidlowy stan sanitarno-porządkowy pomieszczeń, czystość urządzeń i sprzetu kuchennego, mycie i dezynfekcja, nadzór nad systemem monitorowania punktów kontroli (temperatury urządzeń chłodniczych, potraw), prawidlowe gospodarowanie środkami czystości, wydawanie potraw i obsługa mieszkanców na jadalni, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Ruda Śląska (śląskie)

OPERATOR PRODUKCJI - 997,4 PLN

Wg programu stażuRPO
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Oferta dla osób powyżej 50 roku życia. Branża budowlana.Rozwożenie materiałów budowlanych do sklepów i hurtowni.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER WSPARCIA KLIENTA - od 9 500 PLN

Specjalizacja w technologiach zabezpieczen (Firewall) i bycie częścią TAC ( Technical Assistance Center ), wgląd w szczegółową funkcjonalność produktów firmy i wsparcie dla wszystkich rozproszonych elementów łańcucha usług, dostarczanie wartości dla klientów, pracując jako lider w branzy technologii sieciowych
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUNKA DO DZIECI W WIEKU DO LAT 3 - do 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi do lat 3, zapewnienie higienicznych warunków pobytu, organizowanie dzieciom zajęć dydaktyczno-edukacyjnych, przebieranie, karmienie, ubieranie, organizwoanie dzieciom zabawy. Umowa na czas okreśłony, praca w godzinach: 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:30-17:30
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

INŻYNIER SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

sprzedaż materiałów i maszyn
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ciencisko (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 400 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów z Indii, wyszukiwanie korzystnych ofert, kontakt z dostawcami, przygotowywanie prezentacji, podróże służbowe
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Konojad (wielkopolskie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ(Z) - od 2 000 PLN

Praca na maszynach (automatach) przy docinaniu, wycinaniu elementów drewnianych.
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Jodłówka Tuchowska (małopolskie)

531U PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Radom (mazowieckie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - do 1 850 PLN

POMOC PRZY DZIECIACH, SPRZĄTANIE, WYDAWANIE POSIŁKÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE: PODSTAWOWE, ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH- OFERTA STAŻU DLA OSÓB BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do komputera, obsługa urządzeń biurowych, wpisywanie danych do rejestrów.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Legionowo (mazowieckie)