Praca ANALITYK FINANSOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY

Data zakończenia pracy: 31.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe: ekonomiczne, doświadczenie zawodowe: analityk finansowy minimum 2 lata, umiejetność: znajomość zasad rachunkowosci w stopniu bardzo dobrym oraz wiedza z zakresu finansów korporacyjnych (corporate finance technique - planowania i analizy, prognozowania oraz budzetowania), zaawansowana znajomość obslugi MS Office (szczególnie Excel) mile widziana umiejetność programowania w znajomość systemu ERP: Oracle / SAP /Hyperion, itp. Dodatkowe wymagania: certifikacja (ACA, ACCA, CIMA) Komunikatywność i umiejetność pracy w zespole zaangażowanie, terminowość, sumienność i dokladność, umiejetność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami, wysoko rozwinięta umiejetność analitycznego i procesowego myslenia, znajomość języków obcych: angielski, miele widziana znajomość języka hiszpańskiego, poziom znajomości języka obcego: poziom zaawansowany (C1)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.12.2015