Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Słupca kontakt przez PUP

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - prowadzenie ewidencji obiegu dokumentów,- sporządzanie ofert ubezpieczeniowych,- sporządzanie kalkulacji ubezpieczeniowych,- obsługa klientów związana z rozwiązywaniem umów, obsługą posprzedażową,- zapoznanie się z przepisami prawa ubezpieczeniowego, ustawami, ogólnymi warunkami ubezpieczeniowymi we współpracujących Towarzystwach Ubezpieczeniowych,- skanowanie i wgrywanie do systemów TU dokumentów,- marketing biura ubezpieczeniowego,- obsługa ksero, faxu, skanera, aparatu fotograficznego, programu Office, terminalu płatniczego.

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Słupca (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ewidencji obiegu dokumentów,- sporządzanie ofert ubezpieczeniowych,- sporządzanie kalkulacji ubezpieczeniowych,- obsługa klientów związana z rozwiązywaniem umów, obsługą posprzedażową,- zapoznanie się z przepisami prawa ubezpieczeniowego, ustawami, ogólnymi warunkami ubezpieczeniowymi we współpracujących Towarzystwach Ubezpieczeniowych,- skanowanie i wgrywanie do systemów TU dokumentów,- marketing biura ubezpieczeniowego,- obsługa ksero, faxu, skanera, aparatu fotograficznego, programu Office, terminalu płatniczego.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 17.03.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO ROZDRABNIANIA I SORTOWANIA SUROWCÓW MINERALNYCH - od 2 000 PLN

ręczne i maszynowe rozdrabnianie i sortowanie surowców mineralnych,
kontakt przez PUP - 2017-11-21 - Radzymin (mazowieckie)

ASYSTENT POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

Wprowadzanie danych do bazy; aktualizacja ofert; telefoniczny kontakt z klientami; umawianie spotkań.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Sosnowiec (śląskie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Płońsk (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PLAC - od 1 850 PLN

naliczanie wynagrodzeń, zus-ów, prowadzenie akt osobowych, mile widziany stopień niepełnosprawności, kontakt e-mail: aneta.kujawa (at) biuroprofit.home.pl
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gościeszyn (wielkopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 100 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

adresowanie i drukowanoie kopert, sporządzanie wykazu nadanej poczty, redagowanie pism informacyjnyych, obsługa urządzeń biurowych, archiwwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łomianki (mazowieckie)

TYNKARZ K/M - od 2 700 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

TELEMARKETER - SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA KAT B - od 2 000 PLN

Dowóz pizzy Kontakt tel517677202
kontakt przez PUP - 2017-08-02 - Piekoszów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 500 PLN

Wykszatłcenie i doświadczenie bez znaczenia. Praca na terenie powiatu
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Zalesie Wielkie (wielkopolskie)

KALETNIK - od 2 000 PLN

Montaż i produkcja wyrobów skórzanych
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Kraków (małopolskie)

PEDAGOG WSPOMAGAJĄCY M/K - od 2 396 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 1 850 PLN

bieżące naprawy w szkole i internacie, dozór i palenie w kotłach COi inne prace konserwatorskie wchodzące w zakres prac pracowników obsługi
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Huta (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze zgłoszeń identyfikac. NIP, wprowadzanie do systemu danych z dokumentów źródłowych, obsługa pism wychodzących oraz ich ewidencjonowanie, przygotowywanie wezwań do czynności sprawdzających, wyszukiwanie tytułów wykonawczych do zajęć wierzyteloności, stemplowanie tyt. wykonawczych oraz ich rozkładanie do teczek na poszczególne rejony, itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Pszczyna (śląskie)

PRACOWNIK LOMBARDU - od 1 914 PLN

sporządzanie umów, bieżąca obsługa klienta, sprzedaż w punkcie oraz sprzedaż wysyłkowa
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Trzcianka (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 000 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Wietnamu, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Przedmoście (dolnośląskie)

OPERATOR ŁADOWARKI CZOŁOWEJ I ADMINISTRATOR GAZOWEGO SYSTEMU OGRZEWANIA I KOMPUTEROWEGO SYSTEMU STEROWANIA MIKROKLIMATEM - od 840 PLN

Praca ładowarką czołową- zgarnianie i załadunek obornika i słomy. Programowanie i ustawianie komputerowego systemu ogrzewania i sterowania mikroklimatem na fermie drobiu.Praca na umowe zlecenie w wymiarze 16 godzin tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2017-10-16 - Pruszyn (mazowieckie)

REFERENT BIUROWY - 997,4 PLN

biegła obsługa komputera, programów Exel, Word, poczty internetowej, prowadzenie rejestru klientów w podziale na grupy, odbieranie telefonów, umawianie klientów na ubezpieczenia, utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Gąbin (mazowieckie)

BURSZTYNIARZ (J. ROSYJSKI) - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzenioweic
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Niwiska (podkarpackie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Nauka i pomoc w zapewnieniu mieszkańcom opieki i poczucia bezpieczeństwa
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tczew (pomorskie)