Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Siemiatycze kontakt przez PUP

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-02-15

Lokalizacja: Siemiatycze (podlaskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Siemiatycze, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siemiatycze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: siemiatycki

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Legionów Piłsudskiego 3, 17-300 Siemiatycze, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: siemiatycki

Gmina pracodawcy: Siemiatycze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siemiatycze

Ulica pracodawcy: Legionów Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Sprzedaż internetowa, aktualizacje mediów społecznościowych FB (zamieszczanie informacji, zdjęć), robienie zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Puck (pomorskie)

FREZER DREWNA DPC ART 49 - od 1 850 PLN

praca w drewnie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Damasławek (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 2 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT FOTOGRAFA - od 1 750 PLN

POMOC NA PLANIE ZDJĘCIOWYM, USTAWIENIE NAŚWIETLENIA PLANU ZDJĘCIOWEGO, PRZYGOTOWANIE PLANU, OPIEKA NAD SPRZĘTEM FOTOGRAFICZNYM, OBRÓBKA STRON INTERNETOWYCH I FOTOGRAFII CYFROWEJ;WYMAGANIA: 2 LATA DOŚWIADCZENIA W BRANŻY FOTOGRAFICZNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ OBRÓBKI ZDJĘĆ, OBSŁUGA STRON INTERNETOWYCH, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Opole (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z usługami mechanicznymi w samochodach osobowych tj. naprawa pojazdów,- zapoznanie z montażem instalacji LPG w samochodach osobowych,- obsługa klimatyzacji.
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Placydów (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przechowywanie i układanie odpowiednio składowanego towaru w magazynie.
kontakt przez PUP - 2017-08-24 - Staszów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 900 PLN

Obsluga maszyn pralniczych; obsługa prasowalnic; segregacja odzieży; kodowanie; skanowanie.
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, zmywanie naczyń, dbanie o porządek w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Brzezinna Góra (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY/SPRZEDAWCA - od 3 000 PLN

obsługa kasy klienta,wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Kraków (małopolskie)

POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym, pomoc przy higienie osobistej, pomoc podczas zajęć na zewnątrz (wyjścia, spacery) pomoc przy karmieniu, utrzymywanie w czystości pomieszczeń placówki, zapewnia higienę i estetyczny wygląd w placówce i na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Żory (śląskie)

PRACONIK PRODUKCJI (N) - do 1 750 PLN

obsługa urządzenia do mucia w cukierni
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Karpin (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - do 12 PLN

Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie brak wymagań; zakres obowiązków: zapewnienie ciągów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym, produkcja amortyzatorów do samochodów; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Bojkowska
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

szycie ubrań
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Inowłódz (łódzkie)

KUCHARZ - POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zaścianki (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Piła (łódzkie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

- oferta w ramach refundacji części wynagrodzenia dla osób do 30 roku zycia-
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Nieborów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Poznań (wielkopolskie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

ELEKTRYK LUB POMOC ELEKTRYKA - od 1 850 PLN

podstawowe prace elektryczne, pomoc w instalowaniu linii elektrycznych, wykonywanie złączy kablowych, inne bieżące prace związane z zajmowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Płock (mazowieckie)

podstawy księgowości, płatnik
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Świdnik (lubelskie)

KOWAL ARTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

kucie, ręczna obróbka stali, spawanie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Luboń (wielkopolskie)

STARSZY MANAGER PROJEKTÓW - od 13 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: organizowanie i przewodzenie projektem oraz zespołem projektowym (planowanie i zarządzanie zasobami projektu, ustalenie priorytetów, koordynację i współpracę z klientem), zarządzanie współpracą ze wszystkimi interesariuszami projektu, zapewnia efektywnego zarządzania projektu, optymalne ułożenie ról i zasobów, ustalenie planu projektu i zarządzanie jego zmianą tam gdzie konieczne, ustanowienie zespołu praktyk zapewniających integralność oraz wysoką jakość produktu projektu.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Kraków (małopolskie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej,przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chrzanów (małopolskie)

WYKRAWACZ MIĘSA - 997,4 PLN

zapoznanie się z pracą związaną z rozbiorem mięsa wueprzowego, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Radzanowo (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obróbka mechanicznych elementów maszyn, urządzeń i przyrządów, naprawy ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Jezierzyce (pomorskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i montaż konstrukcji drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Łękno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL MUZYKI - 3 200 - 5 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Rogów (śląskie)