Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY/PRACOWNIK BIUROWY Mysłowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
kserowanie dokumentów, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, informowanie klientów o zbliżającym sie terminie ubezpieczenia, segregowanie dokumentów, wysyłanie maili, przeliczanie ofert

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY/PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mysłowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Mysłowice

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Profil działalności pracodawcy:
Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Sierpc (mazowieckie)

Sprzedaż kredytów, ubezpieczeń itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Racibórz (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace oólnobudowlane: malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, murownie, ocieplanie budynków, wykonywanie prac wykończeniowych, roboty montażowe, roboty rozbiórkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Głogów (dolnośląskie)

724U SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Przytyk (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

budowa paznokcia na formie, żel, akryl, zdobnictwo artystyczne ręczne
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zielona Góra (lubuskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 750 PLN

Kwalifikowany Pracownik ochrony fizycznej
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Obsługa klientów, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego, utrzymywanie kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych klientów, głównei pochodzenia wietnamskiego, odpowiedzialność za promocję i rozwój firmy
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Jabłonowo (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zarządzanie korespondencją, obsługa centtrali telefonicznej, sporządzanie pism
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Bronisze (mazowieckie)

STARSZY KIEROWNIK DS PRODUKCJI - do 20 714,7 PLN

Praca polega na nadzorowaniu i koordynowaniu prac produkcyjnych, sporządzaniu raportów, zarządzaniu zespołem, wdrażaniu wewnętrznych procedur zgodnie z postanowieniami siedziby firmy. Miejsce pracy: Biskupice Podgórne Kontakt kandydatów z pracodawcą telefonicznyOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

REFERENT DS.ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWYCH - do 1 850 PLN

Obsługa programu Comarch ERP Optima, obsługa interesanta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

POMOC SPRZEDAWCY (Z) - do 1 850 PLN

Pomoc na sklepie, sprawdzanie faktur, rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Paleśnica (małopolskie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

DORADCA TECHNICZNY - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W ZAKRESIE DYSTRYBUCJI OPON SAMOCHODOWYCH - 2 000 - 4 000 PLN

Wykształcenie średnie techniczne preferowane mechaniczne, wymagane, prawo jazdy kat. B, chęć do pracy, dyspozycyjność, mile widzane doświadczenie zawodowe. Praca na terenie Śląska w godzinach 8 - 16.
TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz - 2016-02-05 - Mysłowice (śląskie)

BARISTA - od 1 850 PLN

Obsługa ekspresów do kawy i napojów gorących.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kutno (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace administracyjno - biurowe, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gronowo Elbląskie (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA - od 1 850 PLN

Prowadzenie opieki środowiskowej nad osobą starszą lub chorą, indywidualna opieka domowa, pielegnacja, przygotowanie posiłków, podawanie leków
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Częstochowa (śląskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Rosji, obsługa poczty w języku rosyjskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 1 850 PLN

wykonywanie instalacji kablowych (sieci) komputerowych, telekomunikacyjnych, telewizji przemysłowej, alarmowych - przeciwwłamaniowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wadowice (małopolskie)

MONTER - ŚLUSARZ - "REF-30" - do 2 000 PLN

WYKONYWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH, OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ, OBRÓBKA METALI
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski, UE, krajów WNP
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Grabanów (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Słupsk (pomorskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie mieszanki betonowej, montaż i demontaż szalunków, kręcenie zbrojeń
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

776S - GLAZURNIK - od 2 000 PLN

okładanie ścian płytkami ceramicznymi, kamionkowymi., terakotowymi, szklanymi itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Radom (mazowieckie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie prezesa, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Zielona Góra (lubuskie)