Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Opatów Powszechny Zakład Ubezpieczeń S. A. Oddział w Opatowie Zespół Sprzedaży

Leszka Czarnego 4, 27-500 Opatów, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
- zawieranie umów ubezpieczeń majątkowych- obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Opatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opatowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Opatów

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy:
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S. A. Oddział w Opatowie Zespół Sprzedaży

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny z pracodawcą: 695668353 lub CV na adres e-mail: a.szelagiewicz (at) pzu.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: opatowski

Gmina pracodawcy: Opatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opatów

Ulica pracodawcy: Leszka Czarnego

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 3 000 PLN

•nawiązują kontakty z klientami•poznają ich potrzeby i oczekiwania•pomagają klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji•zawierają umowy ubezpieczeniowe z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmamiobsługa klientasprzedaż ubezpieczeńobsługa posprzedażowapraca w terenie
PZU SA - 2016-10-07 - Gdańsk (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 1 850 PLN

wystawianie polis, przygotowywanie ofert, dbanie o biuro, obsługa urządzen biurowych
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - 10 - 14 PLN

- Przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Opatów (świętokrzyskie)

PREZENTOWANIE OFERTY I SPRZEDAŻ PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMYWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, NIEKARALNOŚĆWYNAGRODZENIE: 3000ZŁ. SYSTEM PROWIZYJNY;KONTAKT Z PRACODAWCĄ OSOBISTY-PZU UL. MATEJKI 34 POK. 205/215, TEL., LUB CV NA ADRES E-MAIL: mdziurdzinska (at) pzu.pl
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-04 - Szczecin (zachodniopomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 3 000 PLN

obsługa klienta w agencji ubezpieczeniowej;
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Zgorzelec (dolnośląskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 13 PLN

montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Opatów (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 10 000 PLN

Zawieranie umów z klientami indywidualnymi oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Powiększanie bazy klientów. Dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów.
PZU S.A. Oddział Gdynia - 2015-12-03 - Gdynia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 4 000 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów.
Doradztwo Ubezpieczeniowe Urszula Kuhn - 2017-04-03 - Chojnice (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 2 000 - 4 000 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami, zawieranie ubezpieczeń
PZU SA - 2016-11-29 - Zielona Góra (lubuskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

obsługa ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Legionowo (mazowieckie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Obsluga klientów w zakresie umów ubezpieczeń majątkowych.Miejsce wykonywnaia pracy: Rypin i powiat rypiński.c.v. na adres: jtrojanowski (at) pzu.pl
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Inspektorat w Rypinie - 2017-02-17 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

wznawianie ubezpieczeń z każdego miesiąca ustalając z klientem warunki ubezpieczenia i sumy, przygotowywanie dokumentacji zdjęciowej nowych ubezpieczeń AC, zdawanie raportu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Augustów (podlaskie)

Działania związane z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.Obsługa klienta i szkod-system komunikacji,czynności biurowe.rowadzenie korespondencji.Analiza spraw i tworzenie baz danych klientów.Formułowanie pism , likwidacja szkod, zakladanie i nadzorowanie akt, obsługa programów komputerowych.
VLINSS ARLETA KUR - 2016-11-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

WOŹNY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
Dom Pomocy Społecznej w Sobowie - 2016-08-19 - Sobów (świętokrzyskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAŻ I DORADZTWO W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PLANOWANIA ZADAŃ, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE W SPRZEDAŻY I OBSŁUDZE KLIENTA, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MINIMUM 1 ROKWYNAGRODZENIE: 3000 SYSTEM PROWIZYJNY;CV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-mAIL:matezielinski (at) pzu.pl
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Ubezpieczenia, kredyty
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Lewin Brzeski (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych
PH BOCIAN Julita Kulik - 2016-09-19 - Iwaniska (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

agent ubezpieczeniowy
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

obsługa koparki
Z.H.U. "AUTOCOMPLEX" Radosław Dunal - 2017-03-10 - Tarłów (świętokrzyskie)

WYCHOWAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z umowa
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Opatów (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 2 000 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Ożarów (świętokrzyskie)

HOTELARZ - 997,4 PLN

Hotelarz
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Jacentów (świętokrzyskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 2 000 PLN

praca z klientem,sprzedaż polis ubezpieczeniowych
Agencja Ubezpieczeniowa Grzegorz Kujda - 2017-04-26 - Miętne (mazowieckie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przygotowanie towaru do wysyłki; załadunek towaru; dostarczanie towaru do klienta; prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Drygulec (świętokrzyskie)

LOGOPEDA - od 60 PLN

Praca w Złobku w Opatowie
Stowarzyszenie Wiejskie "NASZE KOBYLANY" - 2016-08-01 - Opatów (świętokrzyskie)

OBSŁUGA KLIENTA PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Grójec (mazowieckie)