Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Jasło POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA WARSZAWA

Stanisława Staszica 14, 38-200 Jasło, powiat: jasielski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Zawieranie ubezpieczeń, prezentowanie firmy wobec klienta.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jasło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jasielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jasło

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy:
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA WARSZAWA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Jana Pawła II 24, 00-113 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zgłoszenie wolnego miejsca pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: W dni robocze, Godziny : 7:30-15:30

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy:
Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 2 000 PLN

Załadunek o rozładunek towaru, równanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Tarnowiec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 7 PLN

Obsługa ksiegarni i stanowiska kasowego
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Jasło (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów ubezpieczeniowych
kontakt przez OHP - 2016-12-15 - Jasło (podkarpackie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

Odnoszenie wyrobów gotowych do pieca hartującego, prace pomocnicze przy produkcji, kontrola jakości wyrobów.
"SOTER" Sp. z o.o. - 2016-06-30 - Jasło (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie klientów do ubezpieczenia na życie
FHU VENTUS Zenon Dąbrowski - 2015-12-01 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR PLOTERÓW - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn cyfrowych, ploterów drukujących, laserowe CO2
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jasło (podkarpackie)

- akwizycja poszczególnych rodzajów ubezpieczeń,- akwizycja towarów,- zawieranie umów ubezpieczeniowych,- opracowywanie i dostarczanie umów klientowi,- inkasowanie składek z ubezpieczeń,- sporządzanie i dostarczanie ustalonych informacji do zawarcia ubezpieczenia,- wykonywanie innych zadań,- zbieranie dokumentów od klientów,- zgłaszanie roszczeń do ubezpieczycieli,- dzwonienie do klientów w celu przypomnienia o ubezpieczeniu.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Piotrowice (wielkopolskie)

TOKARZ W METALU - od 1 850 PLN

Obróbka elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Trzcinica (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 1 850 PLN

prace zgodne ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Łosice (mazowieckie)

doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych
Andrzej Gluza Agencja Ubezpieczeniowa - 2016-01-04 - Żory (śląskie)

TAJEMNICZY KLIENY - od 60 PLN

Prowadzenie kontroli sklepów pod względem sprzedaży alkoholu osoba nieletnim
kontakt przez OHP - 2016-09-01 - Jasło (podkarpackie)

NAUCZYCIEL PEDAGOG - od 251,66 PLN

Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniem gimnazjum z Zespołem Aspergera
Zespół Szkół Publicznych w Bączalu Dolnym - 2016-08-23 - Bączal Dolny (podkarpackie)

pozyskiwanie nowych klientów, dokumentów, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Augustów (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna, praca wykonywana zgodnie z zasasdamizgodności oraz stosowania zasad wspołpracy w zespole
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Jasło (podkarpackie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Wznoszenie budynków.
Ireneusz Pawluś - "IRBUD" - 2016-02-17 - Harklowa (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie oraz programów emerytalnych.
NATIONALE-NEDERLANDEN USŁUGI FINANSOWE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
Bożena SKOŁUDA Firma Handlowo-Usługowa - 2016-02-22 - Nowy Żmigród (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

Agent Ubezpieczeniowy PZU to profesjonalny doradca, który buduje i utrzymuje długofalowe relacje z klientami oraz dba o odpowiednie zabezpieczenie finansowe klientów poprzez wybór najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Agent jako samodzielny przedsiębiorca ma elastyczny czas pracy i sam decyduje o wysokości swoich zarobków. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń z dodatkowym wsparciem finansowym w pierwszych dwóch latach, profesjonalny system szkoleń, indywidualną ścieżkę kariery i bogaty program lojalnościowy. Praca w lokalizacjach: Słupsk, Bytów, Lębork, Ustka i Miastko.
Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA - 2016-09-09 - Słupsk (pomorskie)

obsługa klienta, pozyskiwanie nowych klientów
Usługi Pośrednictwa Ubezpieczeniowego Adam Kaczor - 2016-11-17 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 3 500 PLN

Kierowca samochodu do 3,5 :przewóz towarów po UE
DIANA Halina Janusz - 2017-02-03 - Skołyszyn (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 750 PLN

P.P.U."ZREMBUD" S.C. JASŁO - 2015-10-01 - Jasło (podkarpackie)

Zawieranie umów ubezpieczeniowych. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyłe 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Bielsko-Biała (śląskie)

Do uzgodnienia
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - 2016-10-12 - Sanok (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1 750 - 5 000 PLN

POZYSKIWANIE I OBSŁUGA KLIENTA; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, OBSŁUGA KLIENTA; CV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-maila:eliza.bryk (at) port.allianz.pl
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DISCOVERY ELIZA BRYK - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1 850 - 5 000 PLN

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DISCOVERY ELIZA BRYK - 2016-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH - do 12 PLN

Montaż urządzeń chłodniczych, instalacji przepływów gazów technicznych, spawanie/lutowanie instalacji,
kontakt przez OHP - 2016-03-25 - Jasło (podkarpackie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - 2 000 - 4 000 PLN

Nadzorowanie i optymalizacja procesu wytłaczania siatek z tworzyw sztucznych; naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń; przezbrojenia, ustawianie i regulacja linii produkcyjnej; uczestnictwo we wdrażaniu nowych produktów; prowadzenie dokumentacji technologicznej; przygotowanie planów produkcyjnych, analiza dostępnych zasobów; terminowa i jakościowa realizacja zleceń produkcyjnych.
POLYMERNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-02-07 - Jasło (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T - od 3 000 PLN

przewóz towarów
DIANA Halina Janusz - 2015-11-10 - Jasło (podkarpackie)