Praca AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW Wieruszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wspieranie spejalistów ds zakupów w pracy z dostawcami i klientami wewnetrznymi w zakresie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieruszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Zawód: agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: produkcja płyt wiórowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent do spraw zakupów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy