Praca AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW Borysławice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Borysławice, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borysławice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sieradzki

Zawód: agent do spraw zakupów

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Plac Wojewódzki 3, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: sieradzki

Gmina pracodawcy: Sieradz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sieradz

Ulica pracodawcy: Plac Wojewódzki

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent do spraw zakupów

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koło (wielkopolskie)

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KONTROLI ZGODNOŚCI BIZNESOWEJ - od 13 400 PLN

- Udzielanie konsultacji i skupienie kwestii bezpieczeństwa ds. IT na regionalnym zarządzaniu klientami poprzez udzielanie porad, wskazówek, planowanie strategiczne i zarządzanie projektami skupionymi w obszarze IT; Działanie w charakterze interfejsu z członkami kierownictwa odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo IT klientów; Decydowanie o centralnym punkcie wiedzy o bezpieczeństwie informacji IT oraz działań związanych z bezpieczeństwem IT; Ponoszenie odpowiedzialności za całościowe bezpieczeństwo IT procesu biznesowego, zarządzanie, ocenę i inicjowanie realizacji wszystkich kontroli bezpieczeństwa informacji w obszarze IT; Zachowanie niezależności i podleganie bezpośrednio kadrze kierowniczej projektu i menedżerowi ds. programu bezpieczeństwa IT; Skupienie szczególnej uwagi na kwestie bezpieczeństwa informacji IT w działalności klienta w jego/ jej regionie, utrzymywanie strategii i planów zapewniania odpowiednich poziomów bezpieczeństwa IT.- Wynagrodzenie: 13400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony: od 19.12.2016 do 18.12.2019. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe ponad 7 lat na podobnym stanowisku międzynarodowej firmie z branży IT. Wymagane umiejętności: Wiedza i potwierdzone doświadczenie dot.: - kwestii bezpieczeństwa ds. IT w regionalnym zarządzaniu klientami; - całościowego bezpieczeństwa IT procesu biznesowego, zarządzania, oceny i inicjowania realizacji wszystkich kontroli bezpieczeństwa informacji w obszarze IT; - strategii i planów zapewniania odpowiednich poziomów bezpieczeństwa IT; spełniania wymogów umów pod względem bezpieczeństwa IT i określania możliwości poprawy bezpieczeństwa IT; - wdrażania kompleksowych udokumentowanych procesów bezpieczeństwa IT; - zasad, norm i wytycznych bezpieczeństwa IT. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego mowie i piśmie.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA (Z,N) - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Koszyce Wielkie (małopolskie)

SZLIFIERZ - od 1 750 PLN

szlifierz
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Choszczno (zachodniopomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 7,01 - 8,69 PLN

obsługa kasy, wykładanie towaru na półki
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 500 PLN

prace budowlane, w tym również na obiektach zabytkowych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Siedlików (wielkopolskie)

ROBOTNIK ROLNY - od 1 000 PLN

Zbiór i sortowanie jabłek, prace ogólne w gospodarstwie sadowniczym
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Zalesie (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Chocianów (dolnośląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 750 PLN

doświadczenie w zawodzie, wynagrodzenie: 14/h, miejsce pracy: teren powiatu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

obróbka elementów wykonanych z kamienia naturalnego
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Strzałków (łódzkie)

RECEPCJONISTA - od 1 000 PLN

kompleksowa obsługa recepcji; łączenie rozmów, udzielanie i przekazywanie informacji;
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Zakopane (małopolskie)

SPECJALISTA DS. SERWISOWO-BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prace biurowe w związku ze składaymi zamówieniami, faktury, płatności, dbanie o stanowisko pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wężyczyn (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KASJER - od 2 000 PLN

obsługa klienta w kasie, wykładanie towaru, dbanie o czystość na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - do 2 000 PLN

wsparcie działu ksęgowości
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Legnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa klienta, obsługa stoisk
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Sławno (zachodniopomorskie)

995U - KUCHARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Radom (mazowieckie)

POMOC TKACZA - 997,4 PLN

Poznanie procesu wytwarzania tkanin, nauka obsługi maszyn tkackich, kontrolowanie parametrów produkowanego wyrobu tkackiego.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kłudzice (łódzkie)

MONTER - do 1 850 PLN

Produkcja części elektronicznych do urządzeń marki LG.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta; doradztwo; zapoznanie się z asortymentem budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Koprzywnica (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (DO 3,5 T) - 1 850 - 2 500 PLN

przygotowanie towaru, pakowanie jaj, załadunek towaru na samochód, dostarczenie towaru do klienta, dbanie o samochód, dostarczany produkt, dbanie o wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Zabrze (śląskie)

DEKARZ - od 1 750 PLN

stolarz budowlany
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Mosty (pomorskie)

PIONKI-MAGAZYNIER SPRZEDAWCA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Katalogowanie części samochodowych(opisywanie)Obsługa klienta(sprzedaż)
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Zalesie (mazowieckie)

CHOLEWKARZ - do 1 850 PLN

Prace przy szyciu cholewek. sklejanie, oczkowanie, tasiemkowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Stanisław Dolny (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 1 850 PLN

Towarowanie sklepu zgodnie z zasadami ustalonymi przez pracodawcę, dbanie o porządek na stanowisku pracy, przygotowywanie ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Pszczyna (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed