Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Staszów kontakt przez PUP

Stanowisko: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: instalowanie oprogramowania

Data publikacji: 2016-07-13

Lokalizacja: Staszów (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Staszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: staszowski

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Szkolna 4, 28-200 Staszów, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: staszowski

Gmina pracodawcy: Staszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Staszów

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klientów- przyjmowanie towaru- rozpakowywanie i układanie towarów na półkach sklepowych- sprzedaż towarów- przyjmowanie należności od klientów- obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Biecz (małopolskie)

ROBOTNIK - od 2 340 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

diagnozowanie usterek i obsługa klientów w zakresie naprawy samochodów, kompleksowe naprawy mechaniczne: rozrządy, zawieszenia, hamulce, wymiana części i montaż akcesoriów.
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Łagiewniki Nowe (łódzkie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - OPIEKUNKA DZIECIĘCA (UZUP. UM. 7/2015 ) - do 1 850 PLN

Racjonalne pielęgnowanie i wychowywanie dzieci, układanie rozkładu dnia dla dzieci, wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, prowadzenie obowiązującej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych, przede wszystkim pochodzenia chińskiego
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MŁODSZY ASYSTENT - od 1 850 PLN

Sekcja Higieny Komunalnej i Środowiska - prowadzenie kontroli sanitarnych obiektów użyteczności publicznej, środków transportu publicznego oraz obiektów i urządzeń wodociągowych, pobieranie prób do badań laboratoryjnych, dokonywanie oceny jakości zdrowotnej wody do spożycia i wody do rekreacji, opracowywanie projektów dokumentów związanych z prowadzonym postępowaniem administracyjnym i egzekucyjnym oraz inne czynności pokontrolne a także zamieszczanie danych dot. jakości wody w prowadzonych przez PSSE w Raciborzu bazach danych.Wymagania: odpowiednie wykształcenie wyższe: 1. zdrowie publiczne i środowiskowe/ 2. ochrona środowiska/ 3. inżynieria środowiska/ 4. inżynieria bezpieczeństwa/ 5. chemik/ 6. biolog/ 7. biotechnolog lub inne mające zastosowanie w Inspekcji Sanitarnej, staż pracy - 1 rok w inspekcji sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Racibórz (śląskie)

MAGAZYNIER (PO STAŻU) - od 2 000 PLN

przygotowywanie i wydawanie opakowań
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 2 200 PLN

- pomoc w produkcji- obróbka wyrobów cukierniczych- wykańczanie wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Lipusz (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Obsługa piły spalinowej podczas demontażu podkładów kolejowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Stróże (małopolskie)

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

obsługa klientów w stacji paliw - Koło, Toruńska 186
kontakt przez PUP - 2017-08-21 - Koło (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIKI BUDOWLANY - od 1 850 PLN

rozładunek kostki, pomoc przy robotach ziemnych, przygotowanie terenu pod ułożenie kostki brukowej, prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Żębocin (małopolskie)

MENADŻER - od 2 000 PLN

Marketing i reklama firmy. Prowadzenie reklamy internetowej. Obsługa administracyjna. Kontakt osobisty z Klientem.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Siedlce (mazowieckie)

Nauka przygotowania ofert sprzedaży, wycena towaru, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary, nauka inkasowania należności, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

436U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Radom (mazowieckie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 2 000 PLN

PROWADZENIE TRENINGÓW WG STANDARDÓW FIRMY FITCURVES
kontakt przez PUP - 2017-08-16 - Rzeszów (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

- roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI I AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH (PRACE INTERWENCYJNE - UZUPEŁNIENIE) - od 1 850 PLN

sprzedaż części i akcesoriów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lubin (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Rozładunek i załadunek towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

OBSŁUGA GRILLA - od 2 000 PLN

praca na wolnym powietrzu przy obsłudze grila
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc przy wypieku pizzy. I zmiana 13-21
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 2 000 PLN

kompleksowa obsługa rejestracji pacjentów , prowadzenie dokumentacji, ewidencjonowanie,archiwizacja,uzupełnianie o fotografię.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Głowno (łódzkie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

wg programu stazu, Program Unijny PO WER
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Łask (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

odśnieżanie terenu, sprzątanie, terenu spółdzielni
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

STAŻ - POKOJOWA/SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

przygotowanie pokoi hotelowych dla gościsprzątanie opuszczonych pokoisprzątanie sal konferencyjnych, holi, toalet, pomieszceń biurowychsprzątanie innych pomieszczeń w innych budynkach ośrodka harcerskiegoczyszczenie wykładzin, dywanów oraz mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Chorzów (śląskie)

BETONIARZ - 997,4 PLN

WG PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Szkucin (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA/STAŻ - 997,4 PLN

Rejestracja oraz rozdział podań i wniosków
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)