Praca SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH Kostrzyn nad Odrą PPUH "EXPERT" S.C.

OSIEDLE LEŚNE 13 b, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
doprowadzenie do maksymalnej gładkości powierzchni drzewnej, obsługa urządzeń szlifierskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kostrzyn nad Odrą

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorzowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kostrzyn nad Odrą

Zawód: szlifierz materiałów drzewnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Szlifierz materiałów drzewnych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Samodzielność, umiejętność obsługi maszyn szlifierskich, wiedza o technikach szlifierskich, znajomość gatunków drewna

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: PPUH "EXPERT" S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Sportowa 6, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 07.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: gorzowski

Gmina pracodawcy: Kostrzyn nad Odrą

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kostrzyn nad Odrą

Ulica pracodawcy: Sportowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: szlifierz materiałów drzewnych