Praca SPRZEDAWCA Białośliwie kontakt przez PUP

Stanowisko: SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zapoznanie się z organizacją pracy w sklepie

Data publikacji: 2016-12-02

Lokalizacja: Białośliwie (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białośliwie, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białośliwie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pilski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Piła

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piła

Ulica pracodawcy: al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy