Praca ROBOTNIK POLOWY Gogolice kontakt przez PUP

Stanowisko: ROBOTNIK POLOWY

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: prace przygotowujące glebę pod uprawę roślin, zbiór płodów rolnych, opieka nad zwierzętami

Data publikacji: 2017-05-18

Lokalizacja: Gogolice (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gogolice, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
prace przygotowujące glebę pod uprawę roślin, zbiór płodów rolnych, opieka nad zwierzętami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ROBOTNIK POLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gogolice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Zawód:
pomocniczy robotnik przy uprawie roślin i hodowli zwierząt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY kat.B

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. T

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Łużycka 55, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: za skierowaniem z urzędu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Gryfino

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfino

Ulica pracodawcy: Łużycka

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1