Praca PRASOWACZKA Bolmin P.P.H.U. JAWOR ELŻBIETA JAWORSKA

Stanowisko: PRASOWACZKA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: pras0owanie odzieży damskiej .kontakt tel.609 026 093

Data publikacji: 2017-04-11

Lokalizacja: Bolmin (świętokrzyskie)

Pracodawca: P.P.H.U. JAWOR ELŻBIETA JAWORSKA

Miejsce pracy:
26-060 Bolmin 162, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
pras0owanie odzieży damskiej .kontakt tel.609 026 093

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: PRASOWACZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bolmin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kielecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chęciny

Zawód: prasowaczka ręczna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: P.P.H.U. JAWOR ELŻBIETA JAWORSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Chęciny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bolmin

Numer budynku pracodawcy: 162

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: prasowaczka ręczna

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.04.2017