POMOCNIK MAGAZYNIERA Chlastawa oferta pracy RANDSTAD POLSKA Sp. z o.o.

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: POMOCNIK MAGAZYNIERA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Przygotowywanie palet do wysyłki, foliowanie, bandowanie. Miejsce pracy: Chlastwa 17.

Data publikacji: 2015-11-25

Lokalizacja: Chlastawa (lubuskie)

Pracodawca: RANDSTAD POLSKA Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
66-210 Chlastawa 17, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie palet do wysyłki, foliowanie, bandowanie. Miejsce pracy: Chlastwa 17.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: POMOCNIK MAGAZYNIERA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chlastawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zbąszynek

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: operator wózka widłowego

Nazwa pracodawcy: RANDSTAD POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Al. Jerozolomskie 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Preferowana forma kontaktu: kontakt telefoniczny pod numerem tel. 501-332-966 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: agata.dorywala (at) randstad.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Al. Jerozolomskie

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Działalność agencji pracy tymczasowej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.11.2015