Praca POMOC NAUCZYCIELA Bełchatów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Pomoc wychowawcy w zajęciach edukacyjnych, codziennych czynościach dzieci

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: POMOC NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bełchatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bełchatowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kierunek pedagogika przedszkolna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Bawełniana 3, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dyplom, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: bełchatowski

Gmina pracodawcy: Bełchatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bełchatów

Ulica pracodawcy: Bawełniana

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Przedszkole

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.12.2015

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży;budowanie wizerunku firmy i /lub marki na rynku ;pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy; budowanie bazy klientów; realizowanie planów sprzedażowych, częste wyjazdy zagraniczne; Rosja, Ukraina, Mołdawia, nawiązywanie kontaktów z firmami zagranicznymi działajacymi na rynku wschodnio-europejskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rzeszów (podkarpackie)

MENADŻER DS. PROJEKTÓW ODDELEGOWAŃ MIĘDZYNARODOWYCH - od 28 000 PLN

implementacja, zarządzanie projektami związanymi z międzynarodowymi oddelegowaniami , integracja projektów ,szkolenie oraz wdrażanie zmian w dziedzinie oddelegowań międzynarodowych,zapewnienie efektywnej pracy zespołu oraz narzędzi do raportowania w celu odpowiedniego przepływu informacji,inicjacja oraz partycypacja w projektach menadżerskich.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA (WYPOS/DOPOS ST. PRACY ART 46 UST. 1) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie towaru , rozkładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Trzebicz (lubuskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach budownictwa mieszkaniowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Lucynów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW FAST FOOD, SPRZEDAŻ ŻYWNOŚCI TYPU FAST FOOD.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

prowadzenie rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

WULKANIZATOR-MECHANIK SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

-naprawa podzespoóów samochodowych osobowych; -diagnoza awarii-wulkanizacja
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Chorzów (śląskie)

wg harmonogramu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Dębowiec (wielkopolskie)

POMOC MECHANIKA - od 1 850 PLN

pomocnicze prace mechaniczne: diagnostyka w serwisie
kontakt przez PUP - 2015-10-26 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

idzielanie informacji interesantom, obsługa biura, przyjmowanie i wysłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Kraśnik (lubelskie)

REFERENT-STAŻ - 997,4 PLN

Prace biurowo-administracyjne
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

obieranie warzyw, sprzatanie kuchni, zaplecza, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, zmywanie naczyń, polerowanie, dbanie o właściwe wykorzystanie składników, dbanie o czystość na stanowisku pracy;
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Karbowo (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

pielęgnacja osób obłożnie chorych, pomoc w czynnosciach codziennych, organizowanie czasu wolnego chorych,
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - CHIŃSKIEJ I WIETNAMSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowanie potraw kuchni chińskiej i wietnamskiej z oryginalnych przepisów.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC WOŹNEGO - 997,4 PLN

Pomoc woźnego
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KIEROWNIK LOKALU GASTRONOMICZNEGO - od 1 850 PLN

zarządzanie lokalem gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Lipowa (śląskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Gdańsk (pomorskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 1 400 PLN

- pomoc w zaspokajaniu potrzeb życia codziennego,- opieka pielęgnacyjno- higieniczna,- współpraca z Koordynatorem Usług, w razie potrzeb z lekarzem, pielęgniarką środowiskową; Miejsce pracy: środowiska domowe podopiecznego: Miasto i Gmina Skawina
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Skawina (małopolskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Babimost (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: organizacja pracy w biurze, obsługa urządzeń techniki biurowej, przyjmowanie interesantów, obsługa poczty elektronocznej i prowadzenie korespondencji; WYMAGANIA: wykształcenie wyższe kierunek ekonomia lub administaracja, doświadczenie jako referent administracyjno - biurowy, prawo jazdy kat. B, oferta przeznaczona dla osób posiadających II profil pomocy powyżej 30 r.ż.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Lubliniec (śląskie)

249S PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Młodocin Mniejszy (mazowieckie)

TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 860 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Jaworzno (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedażą produktów firmy, kontakt z odbiorcami, opieka nda placówką detaliczną firmy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Koteże (pomorskie)

zgodne z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Jarosław (podkarpackie)