Praca PIELĘGNIARKA 87437 Kempten (Allgäu) kontakt przez OHP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Stanowisko: PIELĘGNIARKA

Wynagrodzenie: 2 200 - 3 000 EUR

Zakres obowiązków: Zapewnienie opieki medycznej w oparciu o wiedzę z zakresu opieki i leczenia, w tym w dziedzinie intensywnej opieki dla chorych z demencja i problemami oddechowymi

Data publikacji: 2016-05-04

Lokalizacja: 87437 Kempten (Allgäu) ()

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: 87437 Kempten (Allgäu), Niemcy

Zakres obowiązków:
Zapewnienie opieki medycznej w oparciu o wiedzę z zakresu opieki i leczenia, w tym w dziedzinie intensywnej opieki dla chorych z demencja i problemami oddechowymi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 000 EUR

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie za pełny etat będzie wypłacane łącznie z wypłatą premii.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: 87437 Kempten (Allgäu)

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Niemcy

Zawód: pielęgniarka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 000 EUR

Data zakończenia pracy: 01.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne, medyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), medyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Podlaska Wojewódzka Komenda

Handlowa 6G, 15-399 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: niemiecki

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: mailowo, osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Handlowa

Numer budynku pracodawcy: 6G

Profil działalności pracodawcy:
Firma prowadząca działalność w sektorze służby zdrowia.

Oferta zgłoszona przez: Podlaska Wojewódzka Komenda

Zawód wykonywany przez pracownika: pielęgniarka

zagranicznaEures: 1

rodzajOferty_1: EURES