Praca NAUCZYCIEL FIZYKI Kudowa-Zdrój Zespół Szkół Społecznych w Kudowie Zdr.

Stanowisko: NAUCZYCIEL FIZYKI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć dydaktycznych , nauczając fizyki, Wymagane kwalifikacje nauczyciela

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

Pracodawca: Zespół Szkół Społecznych w Kudowie Zdr.

Słone 72, 57-350 Kudowa-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć dydaktycznych , nauczając fizyki, Wymagane kwalifikacje nauczyciela

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: NAUCZYCIEL FIZYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kudowa-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kudowa-Zdrój

Zawód: nauczyciel fizyki i astronomii

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: Zespół Szkół Społecznych w Kudowie Zdr.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kudowa-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kudowa-Zdrój

Ulica pracodawcy: Słone

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: nauczyciel fizyki i astronomii

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
GAROS GRAŻYNA SOBIERAJSKA - 2016-10-28 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 16 PLN

montowanie elementów gumowych na tworzywa sztuczne
Work Service S.A. - 2016-10-03 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 2 000 - 3 000 PLN

Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, wsparcie procesów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów związanych z kosztami wynagrodzeń, kontrola i koordynacja ewidencji, rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp., przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac, zaświadczeń dla pracowników, obsługa programów kadrowo-płacowych.
TESSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-19 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 000 PLN

montaż podzespołów, właściwe i terminowe realizowanieplanów produkcyjnych, przestrzeganie standardówprodukcyjnych i jakościowych, odpowiedzialność zautrzymanie czystości na stanowisku Wymagane doświadczenie: Doświadczenie na produkcji mile widziane
KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-07-18 - Jaszkowa Dolna (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 080 PLN

przygotowanie potraw, pomoc na kuchni i zmywaku, prace porządkowe na stanowisku
CHRIS TURYSTYKA I REKREACJA MAGDALENA ALCHIMOWICZ - 2017-03-23 - Radków (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 000 PLN

rozwóz towarów pod gotowe zamówienia
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Kłodzko (dolnośląskie)

KAMIENIARZ - 1 850 - 2 500 PLN

obróbka reczna kamienia piaskowiec czerwony
Przedsiębiorstwo Robót Budowlano Montażowych "BUDOMONTAŻ" Dariusz Paterek - 2016-04-05 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

Kierowanie ciągnikiem siodłowym, czynności spedycyjne, dbanie o czystość pojazdu
ANNA KUCZYŃSKA J.A.G.A. - 2017-07-12 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - 2 019 - 3 149 PLN

Wspomaganie dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształceniaspecjalnego w trakcie ich pobytu w szkole.Umiejętności i uprawnienia: kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej.
Szkoła Integracyjna - 2017-08-30 - Szalejów Górny (dolnośląskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 850 PLN

ciesielstwo, zbrojenie
KRYSTBUD Krystian Franków - 2016-02-23 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 2 500 - 3 000 PLN

pomoc przy produkcji,przygotowanie surowców, mile widziane doświadczenie w zawodzie
PIEKARNIA "PRECEL " ZPH MICHAŁ GRUDYSZ - 2017-02-22 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

FAKTURZYSTA /-TKA - od 2 100 PLN

Fakturowanie i przesyłanie faktur do systemu, obsługa podstawowych programów komputerowych (World, Exel), prowadzenie ewidencji towarów.
"DREWKOM" JERZY I URSZULA GWÓŹDŹ SPÓŁKA JAWNA. - 2017-01-13 - Szczytna (dolnośląskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 400 PLN

realizacja zadań statusowych DPS
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczytna (dolnośląskie)

STANOWISKO DS. BUDOWNICTWA I URBANISTYKI - od 1 850 PLN

Sprawy związane z zagospodarowaniem przestrzennym, prowadzenie i nadzorowanie inwestycji gminnych, sprawy z zakresu drogownictwa, przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków UE. OBOWIĄZUJE NABÓR OGŁOSZONY NA STRONIE: www.bip.lewin-klodzki.pl
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Lewin Kłodzki (dolnośląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie ścian z bloczków betonowych
Firma Budowlana "Nowbud"Jan Nowakowski - 2016-06-30 - Szczytna (dolnośląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 2 000 PLN

sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczacowych klientów banku, obsługa posprzedażowa klientówbanku, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
BANK POCZTOWY SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-07-20 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, prace porządkowe
MARCIN MŁYNEK - 2017-04-27 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowanie według ustalonego jadłospisu posiłków. Obróbkawstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcjiposiłków (mycie,obieranie,czyszczenie). 5).Pomoc w porcjowaniu iwydawaniu posiłków.Utrzymywanie czystości i porządku na stanowispracy.Mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego. Sprzątaniekuchni , obieralni i innych pomieszczeń kuchennych.
1.Ryszard Balkowski - PPUT Balkar, 2.P.U.T BALTUR s.c. Bonderowicz Andrzej, Balkowski Ryszard - 2017-01-09 - Polanica-Zdrój (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości ,przygotowywanie posiłków oraz napoi, sprzątanie w miejscu pracy.
Przedsiębiorstwo Prywatne Usług turystycznych "BALKAR" - Ryszard Balkowski - 2016-02-22 - Stary Gierałtów (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

układanie kostki brukowej, prace ogólnobudowlane, pomoc przy pracach w ogrodach i terenach zieleni
AP ARKADIUSZ TYMIŃSKI - 2017-02-16 - Bystrzyca Kłodzka (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 600 PLN

wykonywanie czynności związanych z obsługą klienta, zakładanie rachunków bankowych, księgowanie przelewów, obsługa kredytów
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

prace związane z załadunkiem i rozładunkiem węgla, transport węgla do klienta
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Kłodzko (dolnośląskie)

PARKINGOWY - od 1 850 PLN

kierowanie ruchem na parkingu przy Błędnych Skałach
Marcin Sznajder EKOMA Handel Usługi - 2016-04-20 - Karłów (dolnośląskie)