Praca MAGAZYNIER Włoszczowa "OL-MAR" S.C. Marzec Paweł, Marzec Jacek

Stanowisko: MAGAZYNIER

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru, sprawdzanie, fakturowanie, układanie towaru.

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Włoszczowa (świętokrzyskie)

Pracodawca: "OL-MAR" S.C. Marzec Paweł, Marzec Jacek

Sienkiewicza 30, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie towaru, sprawdzanie, fakturowanie, układanie towaru.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Magazynier

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: "OL-MAR" S.C. Marzec Paweł, Marzec Jacek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier