Praca KIEROWCA DYSTRYBUCJI Zielona Góra Przedsiębiorstwo Usługowe Marciniak Rafał

Przylep - ul. Zakładowa 11/4, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
dystrybucja artykułów spożywczo-przemysłowych na terenie województwa lubuskiego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA DYSTRYBUCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierowca kat. C, dyspozycyjność, pracowitość, uczciwość

Nazwa pracodawcy: Przedsiębiorstwo Usługowe Marciniak Rafał

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

3 Maja 22, 62-068 Rostarzewo, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Rakoniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rostarzewo

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015

Podobne oferty pracy

SZEF OCHRONY - od 3 000 PLN

kierowanie działem ochrony, nadzór nad pracownikami, ustalanie harmonogramów pracy, wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe w kierowaniu ludźmi, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
GRUPA24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-14 - Zielona Góra (lubuskie)

STRAŻNIK DZIAŁU OCHRONY - do 2 410 PLN

Doprowadzanie po terenie jednostki osób pozbawionych wolności, kontrola osadzonych, obserwacja monitorów
ARESZT ŚLEDCZY W ZIELONEJ GÓRZE - 2015-12-22 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 373 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym wraz z czynnościami związanymi z wykonywaniem przewozu towarów w transporcie drogowym a w szczególności przygotowanie do przewozu, załadunek i rozładunek, nalezyte wykonywanie przewozu w imieniu przedsiębiorstwa, rozliczenie czynności po zakończeniu operacji transportowej
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Zielona Góra (lubuskie)

KOSMETYCZKA/STYLISTKA PAZNOKCI - od 1 850 PLN

według stanowiska
NAILS Aneta Roszkiewicz - 2016-01-19 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA/KONDUKTOR - od 2 000 PLN

przewóz pasażerów w komunikacji międzymiastowej, sprzedaż biletów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zielonej Górze Sp. z o.o. - 2016-09-07 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - od 2 000 PLN

praca 13.00 do 20.00
MILA s.c. - 2017-02-01 - Zielona Góra (lubuskie)

MŁODSZY ASYSTENT - od 1 850 PLN

wykonywanie badań w Pracowni Mikrobiologii Ogólnej i Pracowni Schorzeń Jelitowych, przygotowywanie pożywek mikrobiologicznych, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - 2016-12-29 - Zielona Góra (lubuskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

samodzielne stanowisko, umiejętność diagnostyki, ogólna mechanika
AUTO SERVICE BRACIAK s.c.Rafał Kasprzak, Sławomir Kasprzak - 2016-04-25 - Zielona Góra (lubuskie)

SZEF KUCHNI (KUCHMISTRZ) - do 1 850 PLN

organizowanie przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK W FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ - do 2 500 PLN

zamiatanie ręczne, zbieranie śmieci, opróżnianie koszy i inne prace porządkowe na terenie zewnętrznym
Flora Outsorcing Katarzyna Gamrot - 2016-03-15 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zielona Góra (lubuskie)

KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta, wykładanie towaru, utrzymanie czystości
P.H.U. "FENIX" MAŁGORZATA JUTROWSKA - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie terenów zewnętrznych, prace konserwatorskie i elektryczne
POZIOM Sp. z o.o. - 2016-06-06 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
Krzysztof Maj Zakład Remontowo Budowlany MAJ-BUD - 2016-09-27 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Shelle, dbanie o ekspozycję towarów, prace porządkowe
Firma Handlowa Łukasz Ściebura - 2016-09-20 - Zielona Góra (lubuskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie prac elektrycznych, instalacje oświetleniowe, instalacje urządzeń rozdzielczych niskiego napięcia, remonty konserwacje i eksploatacja instalacji urządzeń elektrycznych narzedziami elektromonterskimi. Wykonyanie róznego rodzaju instalacji elektrycznych na budowach w budynkach, kucie bruzd w ścianach, przebijanie otworów w ścianach stropach, układanie łączenie [przewodów zgodnie z dokumentacją. Prace remontowo-konserwacyjne, diagnozowanie i wykrywanie uszkodzeń instalacji elektrycznych, montowanie tablic, rozdzielnic niskiego napięcia
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zielona Góra (lubuskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie prac zbrojarskich, umiejętność wiązania cęgami
STRZELECKI WALDEMAR WM i DA - 2016-06-14 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1/2 ETATU - od 1 630 PLN

wykonywanie prac administracyjno-biurowych, kontakt z klientami zagranicznymi z Europy Wschodniej
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ - 2 856 - 3 024 PLN

spawanie konstrukcji stalowych
Carbo Holding Sp. z o.o - 2017-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

STARSZY REFERENT - od 2 200 PLN

przygotowanie dokumentów pod względem formalnym
Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra - 2016-06-06 - Zielona Góra (lubuskie)

USŁUGI TRANSPORTOWE - od 9,68 PLN

prowadzenie samochodu, rozwożenie posiłków
SOTERA Sp. z o.o., Wrocław - 2016-03-21 - Zielona Góra (lubuskie)

ASYSTENT DORADCY KLIENTA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Zielona Góra (lubuskie)

SZLIFIERZ WAŁKÓW I OTWORÓW - od 11 PLN

odczyt dokumentacji technicznej, wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją, bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy, kontrolowanie pracy linii obrabiarek, dbanie o właściwą kolejność czynności, ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi
WYTWÓRNIA MASZYN TECHNOLOGICZNYCH - 2016-06-08 - Zielona Góra (lubuskie)

REKRUTER - od 1 500 PLN

pozyskiwanie klientów do współpracy
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

INWENTARYZATOR - od 12 PLN

Liczenie asortymentu sklepowego oraz magazynowego za pomocą skanera elektronicznego;
kontakt przez OHP - 2016-10-21 - Zielona Góra (lubuskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA MARKETU - do 2 500 PLN

praca na sali sprzedaży, tworzenie zamówień, zarządzanie personelem
Dino Polska S.A - 2016-01-14 - Zielona Góra (lubuskie)